Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez carlosbueno 22 lis 2013, 17:08
Byc moze jak sie ma te 30 lat to wystarczy dobrze rozmawiac. Nie wiem, niedoswiadczony jestem ;p.
Jak ma 30 lat to głównie patrzą na tzw zaradność życiową czy ma się stałą przyzwoicie płatną pracę, mieszka nie z rodzicami, ma auto itp bajer jest mniej ważny choć zawsze się przyda, a jak ma ktoś wyjątkowy dar bajerowania to może być biedny a laski rwać na pęczki oczywiście raczej na krótką metę. Ja tam bajeru nie mam specjalnego ale i tak chyba zwłaszcza po alko dużo lepiej się w tym prezentuje niż w owej zaradności życiowej.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 17:15
Masked_Man napisał(a):To ja juz nie wiem. Ja slysze wersje, ze podstawa to dobry bajer. Moze jest to uwarunkowane wiekiem? W koncu mam 18 lat.
no na szalone szesnastki to może i faktycznie bajera jest niezbędnym składnikiem.
zależy, czego szukasz: dziewczyny, która będzie chciała Cię poznać i której będzie na Tobie zależało, czy dziewczyny, która potrzebuje faceta do chwalenia się koleżankom, a Ty będziesz mógł sobie pobzykać ;) sama w wieku 18 lat nie interesowałam się jakoś specjalnie chłopakami i do tej pory uważam, że to głupi czas na związki - ale ja jestem dziwna, więc może lepiej nie słuchaj ;)

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 17:17
Jak ma 30 lat to głównie patrzą na tzw zaradność życiową czy ma się stałą przyzwoicie płatną pracę, mieszka nie z rodzicami,

przeciez nic w tym zlego? Kobieta musi wiedziec czy ma przejac od mamusi nianczenie faceta czy bedzie miala partnera na zycie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez carlosbueno 22 lis 2013, 17:22
Candy14 napisał(a):
Jak ma 30 lat to głównie patrzą na tzw zaradność życiową czy ma się stałą przyzwoicie płatną pracę, mieszka nie z rodzicami,

przeciez nic w tym zlego? Kobieta musi wiedziec czy ma przejac od mamusi nianczenie faceta czy bedzie miala partnera na zycie

A czy ja mówię że coś w tym złego, nigdzie tak nie napisałem a że ja taki nie jestem to nie znaczy że uważam że to źle że na to patrzą dziewczyny.

Samotność

przez Masked_Man 22 lis 2013, 17:45
kotyk, oczywiscie, ze tego pierwszego szukam i nie szukam szesnastek, ale osiemnastek. Zaznacze, ze ostatnio zaczalem chodzic do klubow. Czy tam mozna natrafic tylko na dziewczyny tego drugiego rodzaju?
Masked_Man

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 18:04
Carlos patrza tez na urode i charakter ale 30 latki jak sa normalne to juz wyrosly z romantycznych uniesien i wiedza czego chca. Chca partnera a nie dzieciaka ktorym trzeba sie opiekowac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez carlosbueno 22 lis 2013, 18:08
Candy14, Czyli ja mam szanse tylko u nienormalnych i to jeszcze odpowiednio nienormalnych :mrgreen:

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 18:13
:P ja tego nie powiedzialam. Zreszta kto dzis jest normalny :mrgreen:

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 18:34
Karol by musiał ruszyć dupsko z domu,zacząć pracować na siebie i żyć sam,parę innych spraw ogarnąć i potem by może co banglało,bez tego "To se neda..." :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez -ista 22 lis 2013, 18:38
Kestrel, pochlastałbyś mnie jakimś ostem :D Brakuje mi tej "bliskości" xD

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 18:42
-ista, Dobówkę mogę ci dać na osłodę dnia :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez -ista 22 lis 2013, 18:44
Kestrel, A daj ;) Zawsze to coś :D

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 18:45
-ista, Ależ wedle życzenia,do zobaczenia jutro o 17:40 :lol:
Moderator

Samotność

przez Masked_Man 22 lis 2013, 18:54
Ekhem :lol:
Masked_Man

Sortuj wg