Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 18:04
Carlos patrza tez na urode i charakter ale 30 latki jak sa normalne to juz wyrosly z romantycznych uniesien i wiedza czego chca. Chca partnera a nie dzieciaka ktorym trzeba sie opiekowac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez carlosbueno 22 lis 2013, 18:08
Candy14, Czyli ja mam szanse tylko u nienormalnych i to jeszcze odpowiednio nienormalnych :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 18:13
:P ja tego nie powiedzialam. Zreszta kto dzis jest normalny :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 18:34
Karol by musiał ruszyć dupsko z domu,zacząć pracować na siebie i żyć sam,parę innych spraw ogarnąć i potem by może co banglało,bez tego "To se neda..." :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez -ista 22 lis 2013, 18:38
Kestrel, pochlastałbyś mnie jakimś ostem :D Brakuje mi tej "bliskości" xD

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 18:42
-ista, Dobówkę mogę ci dać na osłodę dnia :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez -ista 22 lis 2013, 18:44
Kestrel, A daj ;) Zawsze to coś :D

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 18:45
-ista, Ależ wedle życzenia,do zobaczenia jutro o 17:40 :lol:
Moderator

Samotność

przez Masked_Man 22 lis 2013, 18:54
Ekhem :lol:
Masked_Man

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 19:00
Na doczepnego,liczne multikonta,obrażanie userów,paragrafy by się znalazły :lol:
Moderator

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 19:18
Masked_Man, oczywiście, że nie tylko. Pytanie, jaka dziewczyna z większym prawdopodobieństwem da Ci numer lub wyjdzie z Tobą z tego klubu ;) Poza tym, większość dziewczyn wcale nie idzie do klubu, żeby poznawać facetów, tylko, żeby się pobawić.

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 19:41
kotyk, w takim razie gdzie szukać :mrgreen:?
Czy technika znajomi znajomych którzy mają znajomych aż któregoś magicznego dnia szczęście dopisze :lol:
Moderator

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 20:34
Kestrel, jak to gdzie? najlepiej tam, gdzie chodzą ludzie o podobnych do Twoich zainteresowaniach ;p
ja jestem dzieckiem internetu, więc najłatwiej mi szukać tutaj ;) ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pójść na jakiś zlot dla mangozjebów, zapisać się na kurs języka czy wspinaczki albo do jakiegoś studenckiego klubu.

z tym chodzeniem do klubu nie po to, żeby poznawać facetów, miałam na myśli raczej to, że po chłopakach poznanych w klubie też możnaby się spodziewać typu podrywacza i nie wiem, czy dziewczyny traktują takie znajomości poważnie.

edit: jeśli jest tu dziewczyna, która w klubie poznała miłość swojego życia, nawołuję do opowiedzenia swojej historii :D

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 20:46
kotyk, Co do internetuf,w sumie jakiś czas temu pobieżnie "szukałem" w sieci właśnie,i niestety w celach matrymonialnych,jeżeli chodzi o sieć,poniosłem sromotną klęskę,obecnie spasowałem :P (Ale czemu,to sam nie wiem,może za łatwo odpuszczałem,może styl pisania/morda/pierdyliard innych czynników nie te jak trza),dlatego internety i działalność matrymonialna - zwątpiłem,mimo uzależnienia od internetu i szukania (przeszło pół roku) -
Obrazek
Ok,koniec bólów dupy (Bo i tak to nic nie da),Już poza programem jestem aspołeczny,odizolowany,ludzi mam za coś czego nienawidzę i nie trawię,znajomi,nie mówiąc o już o czymś więcej wydają się kosmosem nie do osiągnięcia :P.
A może wypadałoby tryhardować?
Who knows.

z tym chodzeniem do klubu nie po to, żeby poznawać facetów, miałam na myśli raczej to, że po chłopakach poznanych w klubie też możnaby się spodziewać typu podrywacza i nie wiem, czy dziewczyny traktują takie znajomości poważnie.

Klubensy to raczej właśnie miejsce,by się nawalić,wytańczyć,wybawić i porobić głupoty,niźli miejsce na szukanie partnera/ki.
Jednak,życie pisze nieprawdopodobne scenariusze czasem, i wszystko możliwe :pirate:
Moderator

Sortuj wg