Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 21 lis 2013, 09:59
Czyli w wątku cisza,wszyscy towarzystwo odnaleźli,prawidłowo,wątek mój,mogę sie tu rozjebać teraz niczym tupolew w smoleńsku i rozgościć 8)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Saraid 21 lis 2013, 10:35
Miro napisał(a):
lubudubu napisał(a):A na avku patrzysz w monitor i jestes szczesliwy...wiec jak to jest?

Pozory, lubudubu, to tylko pozory... nawet kiedy jest bardzo źle staram się trzymać fason :-|

-- 20 lis 2013, 23:45 --

Kolejna noc... Niby pełno znajomych, ale czy aby na pewno? Powiedzieć że nie jesteśmy samotni możemy dopiero wtedy, kiedy wyłączymy wszystkie urządzenia, fejsbuki, telefony i inne pierdoły...

Ja jestem :-| Kiedy gaśnie komp, nie ma już nikogo...

Tylko ciemność, cisza i pusty pokój...

:(

Możesz ten stan chyba zmienić?to tylko zależy tak naprawdę od Ciebie ;)

-- 21 lis 2013, 10:37 --

Kestrel napisał(a):Czyli w wątku cisza,wszyscy towarzystwo odnaleźli,prawidłowo,wątek mój,mogę sie tu rozjebać teraz niczym tupolew w smoleńsku i rozgościć 8)

Może ludzie z tego wątku zamiast marudzić że są samotni coś robią ze swoim życiem aby nie być ;)
Saraid

Samotność

przez kokos7 21 lis 2013, 10:40
Saraid napisał(a):Może ludzie z tego wątku zamiast marudzić że są samotni coś robią ze swoim życiem aby nie być ;)

próbują robić ale mają na sobie piętno zaburzeń psychicznych

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Saraid 21 lis 2013, 10:48
kokos84 napisał(a):
Saraid napisał(a):Może ludzie z tego wątku zamiast marudzić że są samotni coś robią ze swoim życiem aby nie być ;)

Dobra już bez przesady z tym piętnem wiadomo swoje mamy tak naprawdę każdy coś tam ma i o to chodzi własnie by próbować wtedy jest szansa ,że się uda.
Saraid

Samotność

przez kokos7 21 lis 2013, 10:52
Saraid napisał(a):
kokos84 napisał(a):

Dobra już bez przesady z tym piętnem wiadomo swoje mamy tak naprawdę każdy coś tam ma i o to chodzi własnie by próbować wtedy jest szansa ,że się uda.

zawsze można próbować, a nawet trzeba, tylko wiesz zawsze poźniej kwestia wżięcia odpowiedzialności za rodzinę, dom to jest trudne, ale trzeba wierzyć, że sie uda

Samotność

przez JERZY62 21 lis 2013, 11:17
Miro napisał(a):Nie chce mi się siedzieć samotnie, patrzeć w monitor, tak zajebiście mi się nie chce... :-|

Rozumiem to bo czasami też tak mam.
♪♪♪

Samotność

przez kokos7 21 lis 2013, 11:19
LATEK1962, rozumiem że Twój nick to data urodzenia?
Jak przetrwac samotność? Czy nie żałujesz, że dokonałeś jakichś wyborów?

Samotność

przez JERZY62 21 lis 2013, 11:23
kokos84, mam rodzinę córkę, żonę ale chciałbym też mieć oprócz nich innych znajomych, żeby mieć gdzieś wyjść, taką odskocznię, chyba prawie każdy tego potrzebuje a ja tego prawie nie mam.
♪♪♪

Samotność

przez kokos7 21 lis 2013, 12:07
Przydałby się wykład carlosbueno, jak żyć w samotności

Samotność

przez Saraid 21 lis 2013, 12:37
kokos84 napisał(a):Przydałby się wykład carlosbueno, jak żyć w samotności

Należy jednak pamiętać ,że każdy jest inny i nie ma recepty na to jak sobie radzić z samotnością to sprawa indywidualna.
Saraid

Samotność

przez kokos7 21 lis 2013, 12:38
Saraid, jak Ty sobie z tym radzisz?

Samotność

przez Vilgefortz 21 lis 2013, 13:00

Wydaje mi się, że większość z tego wątku coś robi ze swoim życiem tylko efekty nie przychodzą od razu i wiadomo jak jest to zniechęca i powoduje żal

Samotność

przez kros 21 lis 2013, 13:12
Vilgefortz napisał(a):

Wydaje mi się, że większość z tego wątku coś robi ze swoim życiem tylko efekty nie przychodzą od razu i wiadomo jak jest to zniechęca i powoduje żal

O toz to, w moim przypodku tak jest probuje i nic nie wychodzi i zara w dola wpadam.

Samotność

przez Saraid 21 lis 2013, 14:12
kokos84 napisał(a):Saraid, jak Ty sobie z tym radzisz?

lubie własne towarzystwo :D siebie ,dlatego rzadko czuje się samotna nie raz już tu pisałam w tym wątku
Saraid

Sortuj wg