Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez PJT 18 lis 2013, 06:54
:(
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Vilgefortz 18 lis 2013, 23:38
cisza tutaj dzisiaj zapanowała

Samotność

przez Arhol 18 lis 2013, 23:43
Cała rodzina mnie dziś wkurwiła praktycznie...jeśli samotność = święty spokój,to proszę bardzo,z chęcią będę patrzył na ludzkie ryje jak najmniej,inni na mój też,wszystkim to na zdrowie wyjdzie :pirate: :great: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Vilgefortz 19 lis 2013, 00:02
Kestrel, a co Ci zrobili?

Samotność

przez Arhol 19 lis 2013, 00:04
Vilgefortz, Kolaboracje w krótkim skrócie ;)...
No ale nie ma co całego gatunku oczerniać,przez pryzmat kilku mord.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez tanczaca_skarpetka 19 lis 2013, 00:14
Jakby nie patrzeć to większość przedstawicieli naszego gatunku to chuje i debile :) Dlatego wszystko, nawet najwspanialsze cywilizacje, ulega autodestrukcji. Może kiedyś, pewnego cudownego dnia, przyjdzie nadczłowiek i postąpi tak jak my z naszymi ewolucyjnymi konkurentami czyli wymorduje nas. A nawet jeśli naturalnie nie nadejdzie nasz następca to sami sobie go stworzymy. Sorry, ale mam dzisiaj wyjątkowo zjebany humor.

Samotność

przez Vilgefortz 19 lis 2013, 00:19
Rodzina to śliski temat, czasem doprowadza do szału, czasem coś fajnego sie dzieje razem, ale tak sobie myśle, że wszedzie tak jest, z tą rożnicą, że inni ludzie przychodzą i odchodzą a rodzina jest

Samotność

przez Arhol 19 lis 2013, 00:22
tanczaca_skarpetka napisał(a):Jakby nie patrzeć to większość przedstawicieli naszego gatunku to chuje i debile :) Dlatego wszystko, nawet najwspanialsze cywilizacje, ulega autodestrukcji. Może kiedyś, pewnego cudownego dnia, przyjdzie nadczłowiek i postąpi tak jak my z naszymi ewolucyjnymi konkurentami czyli wymorduje nas. A nawet jeśli naturalnie nie nadejdzie nasz następca to sami sobie go stworzymy. Sorry, ale mam dzisiaj wyjątkowo zjebany humor.

piękna i całkiem możliwa wizja :great: :mrgreen: !
Moderator

Samotność

przez wieslawpas 19 lis 2013, 02:28
( Dean )^2, Mam tak tez po wszelkiego rodzaju zajeciach. Jest fajnie a pozniej ludzie sie rozchodza... Wtedy odczuwam cos w rodzaju żalu ze coś się skończylo i trzeba czekac tydzien na powtoke. Ale kiedys żyłem inaczej mialem kolegę, z którym prawie codziennie chodzilem na piwo.
Nieraz umwasmy sie nawet na 23, takie piwko na dobranoc. Pozniej kazdy jechal w swoja strone, ale przyhamniej wiedzalem ze kims bede sie widzial. Łailsm po knajpach bardzo czesto, fajne czasy to byly.

Samotność

przez Reiben 19 lis 2013, 04:01
Od kilku lat przestała mi przeszkadzać, nie identyfikuję się z otoczeniem, przelotne dzień dobry, cześć, to wszystko, nawet na studiach mało kogo już kojarzę, przynajmniej jak wybuchnie epidemia zombie nie będę musiał się o nikogo martwić poza rodziną ;p
Reiben

Samotność

przez UnityMitford 19 lis 2013, 04:03
Reiben, już drugi raz dzisiaj nawiązujesz do apokalipsy zombie :3 nowe odcinki walking dead, resident evil czy jeszcze coś innego?
UnityMitford

Samotność

przez PJT 19 lis 2013, 05:44
:(
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez kotyk 19 lis 2013, 11:46
tanczaca_skarpetka napisał(a):Jakby nie patrzeć to większość przedstawicieli naszego gatunku to chuje i debile :) Dlatego wszystko, nawet najwspanialsze cywilizacje, ulega autodestrukcji. Może kiedyś, pewnego cudownego dnia, przyjdzie nadczłowiek i postąpi tak jak my z naszymi ewolucyjnymi konkurentami czyli wymorduje nas. A nawet jeśli naturalnie nie nadejdzie nasz następca to sami sobie go stworzymy. Sorry, ale mam dzisiaj wyjątkowo zjebany humor.
proszę, niech to się stanie <3
;)

Samotność

przez Siding Spring 19 lis 2013, 11:49
No to zaglada gatunku ludzkiego jest nieunikniona:) tylko nie ma tak dobrze...my jeszcze pocierpimy:D

Sortuj wg