Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez SmutnaTęcza 11 lis 2013, 14:25
Tak. Czuję się lepiej gdy jęczę i płaczę. Wiem, kiedy mi lepiej.

Samotność

przez NieznanySprawca 11 lis 2013, 14:26
ja nie, dlatego tego już wcale nie robie. w długotrwałym efekcie -10 pkt w skali becka gwarantowane 8)

-- 11 lis 2013, 14:26 --

Aurora92, to może jakiś masochizm, nie wiem.
NieznanySprawca

Samotność

przez SmutnaTęcza 11 lis 2013, 14:26
Ten cały test Becka jest bez sensu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Candy14 11 lis 2013, 14:27
Mam depresję i mam o tym nie pisać?

skad wiesz ze masz? Poki co nic nie zrobilas zeby sie przebadac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez NieznanySprawca 11 lis 2013, 14:27
heh, jak wszystko przecież :mrgreen:
NieznanySprawca

Samotność

przez Asuu 11 lis 2013, 14:28
Aurora92, takie btw. chyba mój ulubiony cytat odnośnie Pani D:

"Starałam się unikać słowa "obłęd" w odniesieniu do mojego stanu. Wymyka mi się od czasu do czasu, choć go nienawidzę. Obłęd nie jest właściwym określeniem na to ,co dzieje się w umysłach ludzi, którzy tracą rozum. Jest zbyt ekscytujące, zbyt literackie, zbyt interesujące w swoich konotacjach, by oddać nudę, powolność, posępność, przygnębienie, te wszystkie atrybuty depresji."

A z drugiej strony: jeśli Ci to pomaga to pisz, ale fajnie byłoby jakbyś też np. z nami trochę pospamowała, wbrew pozorom w ten sposób się poznajemy, no i czasem można się wykrzywić w uśmiechu od jakiejś głupoty ;)

Samotność

przez SmutnaTęcza 11 lis 2013, 14:30
Candy14 napisał(a):
Mam depresję i mam o tym nie pisać?

skad wiesz ze masz? Poki co nic nie zrobilas zeby sie przebadac

Każdy głupi potrafi powiedzieć, na co wskazują takie objawy, jakie mam. Pieniędzy na lekarza nie mam, a na NFZ nie pójdę, żeby mnie potraktowali jak gówno.

Samotność

przez Pieprz 11 lis 2013, 14:30
Aurora92 napisał(a):A o czym pisać na tym forum, jak nie o jęczeniu? Mam depresję i mam o tym nie pisać? Mam udawać, że wszystko jest w porządku? Dzięki.

Ludzie o różnych rzeczach piszą, nie tylko o swoich problemach ale też o zainteresowaniach albo co im tam się ciekawego (albo nie :P ) przydarzyło ostatnio. Jeśli dla Ciebie ta sfera życia nie istnieje to się nie dziw że nikt nie odpowiada na Twoje posty.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez SmutnaTęcza 11 lis 2013, 14:30
Asuu napisał(a):Aurora92, takie btw. chyba mój ulubiony cytat odnośnie Pani D:

"Starałam się unikać słowa "obłęd" w odniesieniu do mojego stanu. Wymyka mi się od czasu do czasu, choć go nienawidzę. Obłęd nie jest właściwym określeniem na to ,co dzieje się w umysłach ludzi, którzy tracą rozum. Jest zbyt ekscytujące, zbyt literackie, zbyt interesujące w swoich konotacjach, by oddać nudę, powolność, posępność, przygnębienie, te wszystkie atrybuty depresji."

A z drugiej strony: jeśli Ci to pomaga to pisz, ale fajnie byłoby jakbyś też np. z nami trochę pospamowała, wbrew pozorom w ten sposób się poznajemy, no i czasem można się wykrzywić w uśmiechu od jakiejś głupoty ;)

Spamuję. I nic.

Wolałabym nie istnieć.

-- 11 lis 2013, 13:31 --

Mushroom napisał(a):
Aurora92 napisał(a):A o czym pisać na tym forum, jak nie o jęczeniu? Mam depresję i mam o tym nie pisać? Mam udawać, że wszystko jest w porządku? Dzięki.

Ludzie o różnych rzeczach piszą, nie tylko o swoich problemach ale też o zainteresowaniach albo co im tam się ciekawego (albo nie :P ) przydarzyło ostatnio. Jeśli dla Ciebie ta sfera życia nie istnieje to się nie dziw że nikt nie odpowiada na Twoje posty.

Wiele razy pisałam o swoich zainteresowaniach, a to że wszyscy mają mnie gdzieś i tego nie czytają, a potem gadają głupoty na mój temat, to już nie mój problem.

Samotność

przez Pieprz 11 lis 2013, 14:32
Każdy głupi potrafi powiedzieć, na co wskazują takie objawy, jakie mam.

Ta, ja też miałem ciężką depresję jak się zdiagnozowałem. Aż się okazało że nie mam :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez NieznanySprawca 11 lis 2013, 14:33
Aurora92, ale wiesz, jeśli ktoś tak się betonuje w swojej beznadziejności i gorzkim żalu, to właściwie nie wiadomo, co mu odpisywać cały czas, więc nie dziw się, że może nie być odzewu, bo i co tu pisać "nie martw się, będzie dobrze" i głaskać po głowce? :lol: :zzz:
NieznanySprawca

Samotność

przez Arhol 11 lis 2013, 14:35
Pomalkontencić czy ponarzekać można,ale wszystko w umiarze, no i przede wszystkim,jeśli stan łba przeszkadza - pracować nad tym..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Candy14 11 lis 2013, 14:35
Pieniędzy na lekarza nie mam, a na NFZ nie pójdę, żeby mnie potraktowali jak gówno.

101 wymowek zeby jeczec i nic ze soba nie robic
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez SmutnaTęcza 11 lis 2013, 14:36
NieznanySprawca napisał(a):Aurora92, ale wiesz, jeśli ktoś tak się betonuje w swojej beznadziejności i gorzkim żalu, to właściwie nie wiadomo, co mu odpisywać cały czas, więc nie dziw się, że może nie być odzewu, bo i co tu pisać "nie martw się, będzie dobrze" i głaskać po głowce? :lol: :zzz:

To piszcie ze mną w innych, "normalnych" tematach, w których się udzielam. Myślicie, że nie jest mi przykro, gdy staram się włączyć w rozmowę, a wszyscy to zlewają? Tylko wczoraj i dzisiaj było tak kilkanaście razy.

-- 11 lis 2013, 13:37 --

Candy14 napisał(a):
Pieniędzy na lekarza nie mam, a na NFZ nie pójdę, żeby mnie potraktowali jak gówno.

101 wymowek zeby jeczec i nic ze soba nie robic

Więc podziel się ze mną pieniędzmi, skoro tyle wiesz.
A o NFZ nie będę kolejny raz pisać. Kto wie, ten wie, co z nimi przeszłam i jak traktują ludzi.

Sortuj wg