Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez karoll007 10 lis 2013, 15:46
Ja uważam ze szkolą to przechowalnia społeczniaków. Ja nigdy nie umiałam sie dostosować do zasad i szkoly i uczniow, wiedzialam ze nie mogę tam liczyć na nikogo, bo po prostu mialabym przydomek szkolnej wariatki. Opuściłam trzecia liceum i teraz powtarzam w trybie indywidualnym w szkole, jak jest przerwa, to szybko wychodze ze szkoly momentalnie. Nie umiem znieść obecności i nagromadzenia tych ludzi, czuje sie przytłoczona i wtedy zaczynam sie denerwować na potęgę. Szkola to wielka masówka i nikt sie nie liczy z czyimiś wadami i potrzebami.

mnie nauczyciele zawsze źle traktowali, bo czesto opuszczałam lekcje, nie mieli pojęcia z jakiego powodu, a i tak traktowali jak gnój. nic nie zrobimy to sie nie zmieni, szkoda ze dla na takie przykre.
“We can't win against obsession. They care, we don't. They win.” 
“They love without measure those whom they will soon hate without reason.” 
Lit
Anafranil
Rispolept

Samotność

przez rotten soul 10 lis 2013, 16:57
Vett,
Cóż, będę więc wzbudzał w Tobie obrzydzenie. Na dokładkę powiem, że maturę też zdałem dzięki nim. :D Poziom obrzydzenia wzrósł? ;)
rotten soul

Samotność

przez mark123 10 lis 2013, 17:07
Ja do szkoły średniej byłem zdecydowanie przeciwny ściąganiu, uważałem to za żałosne, a osoby, które ściągają za nieuków. Na studiach z jednej strony też trochę uważam, że ściąganie jest żałosne, a z drugiej strony zazdroszczę osobą, które ściągają i sam bym czasem chciał, ale sumienie i moja powolność działania to uniemożliwiają.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Vilgefortz 10 lis 2013, 17:19
U mnie na studiach przed egzaminem pisemnym był festiwal ściąg na ksero, nikomu się nie chciało pisać więc ludzie kserowali gotowe... a ja uważam, że pisanie sciąg samemu jest jedną z lepszych form uczenia się, trzeba przeczytać, zdecydować jakie informacje są najistotniejsze i przepisać je utrwalając tym samym wiadomości. Mi się od pisania sciąg drobnym maczkiem wzrok popsuł, opatrzność mnie ukarała...

Samotność

przez rotten soul 10 lis 2013, 17:23
Żałosne jest to, że moja koleżanka z liceum, która była najlepsza w klasie i zawsze do wszystkiego się przykładała, siedzi na ochronie w systemie 24-godzinnym zarabiając minimalną pensję. Opłaciła się nauka i uczciwość, nie?
Ciekawy jestem czy będziecie mieli podobne podejście za 10 lat. Może i tak jeśli znajdziecie dobrą dla Was pracę, która będzie uwieńczeniem Waszej pracy w szkole i na studiach. Tego Wam życzę.
rotten soul

Samotność

przez Arhol 10 lis 2013, 17:24
Nie uważam ściągania za coś złego - nie ukrywajmy,wiele wiedzy w szkołach,studiach jest po prostu później - bezużyteczna,albo może służyć jako ciekawostki,na nic się to nie przydaje,jeśli komuś się chcę, i potrafi się wystarczająco dobrze zamaskować - niech ściąga :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez PJT 10 lis 2013, 17:25
ja sciagalem w liceum na studia poszedlem zeby sie czegos nauczyc
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez mark123 10 lis 2013, 17:29
Ja bym teraz na studiach ściągał, gdyby nie sumienie i powolność mojego działania.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Vilgefortz 10 lis 2013, 17:33
Kestrel napisał(a):Nie uważam ściągania za coś złego - nie ukrywajmy,wiele wiedzy w szkołach,studiach jest po prostu później - bezużyteczna,albo może służyć jako ciekawostki,na nic się to nie przydaje,jeśli komuś się chcę, i potrafi się wystarczająco dobrze zamaskować - niech ściąga :mrgreen:

Tez tak uważam, wszystkiego to się można uczyć jak sie w teleturniejach widzi swoją przyszłość.

Samotność

przez vifi 10 lis 2013, 17:45
Mnie jednak trochę drażni jak na studiach ktoś ściąga i tak dostaje stypendium, zamiast kogoś kto się uczy. No ściągać żeby zaliczyć w sumie też się nie powinno, ale to już raczej inna działka, chyba że ktoś np. studiuję medycynę czy rozbrajanie bomb (o ile to się studiuje ;) ).

Samotność

przez mark123 10 lis 2013, 17:52
Mnie się tylko raz zdarzyło ściągać. Podczas ściągania cały czas czułem spory wstyd i strach, co sobie w razie przyłapania wykładowca lub rówieśnicy o mnie pomyślą, albo jak wykładowca mnie ukarze, jak bardzo będzie na mnie zły.

Samotność

przez Depresja To Ja 10 lis 2013, 17:56
widzę ze wątek o samotności przewartościował się na temat ,,ściągania'' :D

Samotność

przez Vilgefortz 10 lis 2013, 17:58
Wstyd da się chyba przeżyć, jak mnie raz złapał nauczyciel to powiedział mi żebym sobie jedynkę wpisał na kartce i musiałem ją oddać. Raz też oddałem sprawdzian ze sciągą w środku bo zapomniałem wyjąc i też pała była, to był dopiero wstyd

Samotność

przez SmutnaTęcza 10 lis 2013, 18:05
Ja ściągałam w sumie raz, w gimnazjum, nic wtedy nie umiałam, a była to pierwsza kartkówka z nowym panem od historii. :D W liceum już za bardzo się bałam, ale za to zdarzyła nam się sytuacja legalnego ściągania, kiedy to nauczycielka biologii dała całej (nienauczonej) klasie kilka minut na znalezienie odpowiedzi na pytanie w notatkach. Zatem kto był szybki, miał zapewnioną piątkę. ;) A na studiach to już w ogóle boję się ściągać. :mrgreen:

Sortuj wg