Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Aria 22 lut 2012, 12:56
slow motion o kurczę :shock: nieźle.. widzę, że miał poważne plany wobec Ciebie ;)
ja się kiedyś zastanawiałam nad założeniem profilu na takim portalu, ale... no właśnie, zawsze jest jakieś ale, w końcu tyle się słyszy o różnego rodzaju nieprzyjemnych sytuacjach z tym związanych... :roll:
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Samotność

przez nextMatii 22 lut 2012, 12:57
slow motion, :roll: okropne....
nextMatii

Samotność

przez slow motion 22 lut 2012, 13:03
Aria, nie byłam aż tak zdesperowana, on najwidoczniej tak. Myślał może, że zaimponuje mi swoim samochodem, ale ja nie z tych dziewczyn. Po prostu mnie to odepchnęło.
Spróbować zawsze można. Nie jest powiedziane, że Tobie nie podpasuje. :)

nextMatii, i takie sytuacje się zdarzają . :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Smutny_clown 22 lut 2012, 13:14
slow motion, ja w sumie nigdy nie brałem pod uwagę portali randkowych, może jestem trochę staromodny jeżeli chodzi o takie kwestie.

Kto wie co nas jeszcze spotka w przyszłości. Ja póki co nie mogę się uwolnić od przeszłości i to bardzo utrudnia mi działanie w sferach towarzyskich.

Na pewno widzieliście Dzień Świra i tam co jakiś czas główny bohater powtarza, że gdyby spotkał jeszcze swoją starą miłość wszystko by mógł zacząć od nowa, wszystko by się udało. Ja mam właśnie coś takiego, pułapka przeszłości. Ciężko będzie z niej wyjść.
My mind is a prison
I cannot break free
http://www.youtube.com/watch?v=OqVPiEiaviI
And I don’t want the world to see me
’cause I don’t think that they’d understand

http://www.youtube.com/watch?v=CS_FCbQ-okM

Samotność

przez carlosbueno 22 lut 2012, 13:29
Miałem znajomego choć to za dużo powiedziane że był moim znajomym, który umawiał się przez te portale randkowe i jak przy góra 2-gim spotkaniu nie skończyło się seksem to rezygnował bo nie warto tak mówił. Później znalazł portal typowy jeśli chodzi o seks i tam bez ceregieli mógł się spełniać.
Nawiązałem parę razy kontakty przez portale randkowe ale wyłącznie wirtualnie nigdy jakoś się nie odważyłem spotkać się realnie ze strachu, odległości albo po prostu rozmowa się nie kleiła.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez slow motion 22 lut 2012, 13:37
Ja uważam, że każde miejsce jest dobre aby kogoś poznać. Nie jest to takie proste i nie musi się za pierwszym razem od razu skończyć powodzeniem, ale jeśli się czegoś chce to trzeba zacząć działać, samo nic nie przyjdzie niestety.
Mi obecnie zdarza się marudzić, ale wiem że na razie to mi pozostało, bo póki co na związek się nie nadaję.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Samotność

przez avest 22 lut 2012, 14:33
Ja chciałbym spróbować skorzystać z takiego portalu, ale miałbym opór umieścić na nim swoje zdjęcie choć nie wyglądam jak wypłosz.

Samotność

przez slow motion 22 lut 2012, 14:34
avest, no wiec do dzieła! :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Samotność

przez avest 22 lut 2012, 14:55
Obawiam się odrzucenia - jest nią nieśmiałość. Z powodu nieśmiałości prawdopodobnie nie pokażę swoich wielu zalet, bo kobieta od razu da sobie ze mną spokój. Lubię np. gotować, interesuję się medycyną naturalną itd.

Samotność

przez Kalebx3 22 lut 2012, 15:24
Lubię np. gotować, interesuję się medycyną naturalną itd.

Avest ,i to już dużo .
Niejedną babkę można tym skutecznie zakręcić. Temat już masz i pamiętaj ,jedna sprawa to słowa ( inteligentne) , a drugie( nawet ważniejsze) to ten magiczny pył co się unosi pomiędzy dwoma osobami ,ów magnetyzm ( dobre ,pierwsze wrażenie ,"elektryczność" , rozbudzone zainteresowanie) i już masz ,prawie pewnie przyjaciółkę .To tylko tak ogólnikowo.
Jest taka dobra książka " Sztuka podrywania " (dla facetów),zapomniałem teraz autora ,ale jesli byś chciał mogę go Ci podać. Taka lektura bardzo by Ci pomogła. Druga książka z tej samej serii dla kobiet " Sztuka uwodzenia".Polecam.
Avest , poczytaj sobie parę wyświechtanych babskich romansideł ,a zobaczysz czego pragną kobiety ,czego oczekują ,co je kręci , może wtedy Ci się rozjaśni .

ale jeśli się czegoś chce to trzeba zacząć działać, samo nic nie przyjdzie niestety.

Slow Motion ,bardzo słusznie.
Mój Pan i Bóg Jezus Chrystus,Prawda powiedział : "Szukajcie ,a znajdziecie", i jeszcze :" Przypatrzcie się ptakom w powietrzu:nie sieją ani żną i nie zbierają do spichlerzy, a Ojciec wasz niebieski je żywi...". Podałem Wam ten święty przykład, abyście zwrócili uwagę na bardzo istotny szczegół ,mianowicie tym ptakom nikt nie wsadza żarcia prosto do dziobów. Muszą się wiele NATRUDZIĆ ,polatać ,pokombinować ,poszukać ,aż w końcu napełnią swoje głodne żołądki. I tak samo jest z nami tyle ,że na wyższym poziomie. Nic nie przychodzi łatwo ,prosto i bez trudu na tym padole.Tak to już jest ,a jakby się chciało ,aby było lżej, prościej i bez trudu. Pozdrawiam.

Aha ,a ten 3 chłopak na pierwszym spotkaniu,to wyjątkowy oszołom.Zkąd on się w ogóle urwał( z zeszłorocznej choinki chyba najpewniej, w mocno odrealnionym berecie ) ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez nextMatii 22 lut 2012, 15:35
Moim skromnym zdaniem jak ktoś nam jest przeznaczony to i tak go spotkamy tak po prostu bez szukania....

Szukanie,to robienie czegos na siłe
wystarczy byc otwartym na ludzi
na miłość.....
nextMatii

Samotność

przez avest 22 lut 2012, 15:41
Niejedną babkę można tym skutecznie zakręcić.
Wiesz co? Nie chce mi się :D Siedzę w domu wiele lat i jak sobie pomyślę, że dzień w dzień musiałbym gdzieś z dziewczyną chodzić, to pojawia się senność. :mrgreen: Po za tym mam ostatnio nasilone objawy negatywne...

-- 22 lut 2012, 14:43 --

Moim skromnym zdaniem jak ktoś nam jest przeznaczony to i tak go spotkamy tak po prostu bez szukania....
Ja mam wymagania, więc takie coś nie wchodzi w grę. Nie chcę mieć np. dzieci, ani nie chiałbym aby dziewczyna była praktykującą katoliczką.

Samotność

przez Kalebx3 22 lut 2012, 15:46

NexMatii, nie wiem tego ,ale nie byłbym tego też tak do końca pewien. Zbyt fatalistyczne myślenie przez Ciebie przemawia. I być może jest jak mówisz,ale ja się pod tym nie podpisuję , i zastanawiam się na ile jest to Prawdą ,a na ile tylko czystoludzkim pocieszaniem się. Skoro wszystko w tym względzie jest takie idealne ,to skąd te zdrady małżeńskie ,to całe pedalstwo i lesbijstwo ,pederastia i inne ohydne zboczenia. Im też było dane się spotkać ze sobą dla wspólnego dobra w ogólnie pojętej walce z samotnością ,nudą??? Pamiętasz co śpiewał Kazik :...I z tylu różnych dróg przez Życie każdy ma prawo wybrać żle... Jedno jest pewne ,zawsze warto wierzyć w takie totalne ,wręcz kosmiczne prawdopodobieństwo SPOTKANIA swojej Połówki.Pozdrawiam.

-- 22 lut 2012, 14:49 --

ani nie chiałbym aby dziewczyna była praktykującą katoliczką.

Avest ,to co te praktykujące katoliczki są takie złe i niedobre,czy raczej ich Święta Wiara nie klei się z twoimi poglądami?
Aha , i jeszcze jedno ,do 33 roku życia sama już myśl o posiadaniu przeze mnie dziecka napawała mnie lękiem niewyobrażalnie wielkim ,i nawet nie dopuszczałem myśli ,że mógłbym posiadać potomstwo...dopóki nie pojawił się Syn .Teraz On jest moim największym skarbem i myślę sobie jaki ja wcześniej byłem głupi.
Większość Kobiet pragnie mieć dzieci ,bez nich czuje się totalnie niespełniona ,trudno Ci będzie taka znależć ,ale jak będziesz wytrwale szukał ,na pewno znajdziesz ( jednak Ty nawet nie szukasz ).
Ostatnio edytowano 22 lut 2012, 15:54 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez SadSlav 22 lut 2012, 15:52
avest napisał(a):Obawiam się odrzucenia - jest nią nieśmiałość. Z powodu nieśmiałości prawdopodobnie nie pokażę swoich wielu zalet, bo kobieta od razu da sobie ze mną spokój. Lubię np. gotować, interesuję się medycyną naturalną itd.

A znasz stronę http://niesmialosc.net/ ?
Kiedyś tam byłem zarejestrowany, czasami nawet zloty ludzi się zdarzały. Potem grupa się w sumie rozpadła i dalej nie śledziłem losów ludzi na tej stronie.

slow motion napisał(a):Ja uważam, że każde miejsce jest dobre aby kogoś poznać. Nie jest to takie proste i nie musi się za pierwszym razem od razu skończyć powodzeniem, ale jeśli się czegoś chce to trzeba zacząć działać, samo nic nie przyjdzie niestety.

Jak już kiedyś tu gdzieś wspominałem, znam osoby, które poznały się w ten sposób i dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem, mają dziecko itd. Faktem jest jednak, że nie za pierwszym razem tak te osoby na siebie natrafiły. Kumpel spotykał się z taką jedną poznaną na tego typu portalu, ale osoba ta okazała się totalną jędzą i manipulantką. Na szczęście z nią zerwał.

Sam miałem kiedyś profil na czymś takim. Nawet miałem okazję się spotkać z kilkoma osobami ale nie skorzystałem bo w międzyczasie poznałem kogoś bardzo ważnego w moim życiu. Myślałem, że to była wielka miłość ale wyszło jak wyszło.
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Sortuj wg