Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez PJT 08 lis 2013, 00:35
ona ma wiecej
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 08 lis 2013, 00:36
Candy14 napisał(a):zmęczona_wszystkim, moje dziecko ma 29 lat wiec pewnie niewiele mniej albo wiecej od Ciebie. Mloda jestes i wszystko przed Toba!

niedługo będe ryczącą czterdziestką:) w dodatku uganiajaca się raczej za paniami, chociaz słowo "uganiajaca się", to za dużo powiedziane :D

Samotność

przez Candy14 08 lis 2013, 00:37
PJT, MelB popracuje z Toba nad wygladem ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Masked_Man 08 lis 2013, 00:37
Tez w sumie mlody jestem i tez wszystko przede mna, dlatego wkurza mnie, ze musze gnic tutaj, zamiast wyjsc gdzies z kims. Nie wiem, jak niektorzy z Was wytrzymuja tu tyle na forum. Ja, po okresie intensywniejszego zycia towarzyskiego, czuje, ze tu bzikuje. Nie ma bata musze sam wziac kumpli za fraki w sobote i isc gdzies, do klubu, whatever. Szkoda, ze ten piatek mi odpada :?

-- 08 lis 2013, 00:38 --

zmęczona_wszystkim, nie chce, zeby to zabrzmialo jakos ofensywnie, ale pytam z ciekawosci: jestes lesbijka?
Masked_Man

Samotność

przez Candy14 08 lis 2013, 00:40
zmęczona_wszystkim, o widzisz... ja po 40stce zaczelam nowe zycie :D I to jakie! :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez PJT 08 lis 2013, 00:40
Candy14 napisał(a):PJT, MelB popracuje z Toba nad wygladem ;)

a co ze zdrowiem ?
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 08 lis 2013, 00:41
Masked_Man napisał(a):Tez w sumie mlody jestem i tez wszystko przede mna, dlatego wkurza mnie, ze musze gnic tutaj, zamiast wyjsc gdzies z kims. Nie wiem, jak niektorzy z Was wytrzymuja tu tyle na forum. Ja, po okresie intensywniejszego zycia towarzyskiego, czuje, ze tu bzikuje. Nie ma bata musze sam wziac kumpli za fraki w sobote i isc gdzies, do klubu, whatever. Szkoda, ze ten piatek mi odpada :?

Odpowiem prosto: wielu z nasnie miało zbyt intensywnego zycia towarzyskiego, więc nie mają po czym bzikować :D

zmęczona_wszystkim, nie chce, zeby to zabrzmialo jakos ofensywnie, ale pytam z ciekawosci: jestes lesbijka?

Tak, a z jakiego innego powodu miałabym się za nimi rozglądac? :mrgreen:

Samotność

przez Candy14 08 lis 2013, 00:43
PJT, a co ma byc? przeciez sie leczysz i w miare dobrze czujesz

Samotność

przez khaleesi 08 lis 2013, 00:43
wpisywac się ludzie. single-w-tek-zbiorczy-t46349.html
człowieki stworzyły temat ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Masked_Man 08 lis 2013, 00:44
zmęczona_wszystkim, coz, ja mialem przez jakis czas takie super okres, gdzie codziennie sie z kims spotykalem. Potem sie to wypalilo i teraz znowu siedze na forum w domu i wymyslam sobie problemy.

Napisalas RACZEJ, wiec moglabys byc bi bardziej skierowana w strone kobiet :P. Mnie jakos lesbijki pociagaja, ale nie sam czysty seks, jak to w przypadku wielu facetow. Jest w nich po prostu cos takiego...eee nie wiem? Niedostepnego?
Masked_Man

Samotność

przez PJT 08 lis 2013, 00:45
Candy14, a skad wiesz ze sie dobrze czuje ?
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 08 lis 2013, 00:48
Candy14 napisał(a):zmęczona_wszystkim, o widzisz... ja po 40stce zaczelam nowe zycie :D I to jakie! :105:

Też na to liczę:) Jeszcze fajnie by było wejść w tę piękną dekadę w stanie w miarę normalnego zdrowia psychicznego, bez lęków, nerwic, itp.

-- 08 lis 2013, 00:52 --

Masked_Man napisał(a):Napisalas RACZEJ, wiec moglabys byc bi bardziej skierowana w strone kobiet :P. Mnie jakos lesbijki pociagaja, ale nie sam czysty seks, jak to w przypadku wielu facetow. Jest w nich po prostu cos takiego...eee nie wiem? Niedostepnego?

Nie, zdecydowanie les. A to pewnie masz na myśli te "niedostępne" leski, które wyglądają bardzo kobieco i kreują wokół siebie aurę tajemniczości i zmysłowości :mrgreen: Od razu uprzedzę, ze ja do takich nie należę, ale i na czole orientacji nie mam wypisanej, więc taki ze mnie typ "pośrodku":)

Samotność

przez PJT 08 lis 2013, 00:55
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Candy14 08 lis 2013, 00:59
Candy14, a skad wiesz ze sie dobrze czuje ?

gadam z Toba i kontaktujesz wiec nie jest zle :mrgreen:

w stanie w miarę normalnego zdrowia psychicznego, bez lęków, nerwic,

zmęczona_wszystkim, tego Ci zycze! :D I wtedy zmieniusz nick na zachwycona-wszystkim :P

Sortuj wg