Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Sayace 05 lis 2013, 23:55
Masked_Man napisał(a):Coz, czy samotnosc mi dokucza? Sam nie wiem. Jak o tym pomysle to tak, zapewne tak. Jesli mam cos do roboty to nie zwracam na to uwagi. Moim problemem jest porypana samoocena. Wciaz staram sie sobie uswiadomic, ze jestem kims atrakcyjnym dla kobiet, ze nie jestem paszczuroludem, ale za kazdym razem realia brutalnie depcza moje pozytywne myslenie. Nie wiem co mam z tym fantem zrobic.

Spoko, mam to samo, keep your head up mate ;).
´Cause it's always raining in my head,
forget all the things I should have said.

~ Staind - Epiphany

Samotność

przez Masked_Man 05 lis 2013, 23:58
Sayace, najbardziej to mnie rozbraja jak wrzucam jakies fotki do ludzi z forum i komentarze do ludzi z forum dostaja freeza na kilka dni, bo nikt nie chce komentowac takiego brzydactwa :mrgreen:
Masked_Man

Samotność

przez Arhol 06 lis 2013, 00:01
Masked_Man napisał(a):Sayace, najbardziej to mnie rozbraja jak wrzucam jakies fotki do ludzi z forum i komentarze do ludzi z forum dostaja freeza na kilka dni, bo nikt nie chce komentowac takiego brzydactwa :mrgreen:

Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Sayace 06 lis 2013, 00:01
Masked_Man, ale /cenzura/ za przeproszeniem ;>, nie każdy wygląda rewelacyjnie na zdjęciach.

~ Staind - Epiphany

Samotność

przez PJT 06 lis 2013, 00:09
głupio mi że tak pojechałem tej wilczej jagodzie :/
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Masked_Man 06 lis 2013, 00:14
Kestrel, gtfo man albo ja bede tylko czyhal kiedy zaczniesz marudzic i tez Ci bede wklejal glupie memy 8)
Sayace, coz, ale nie tylko zdjecia sa dowodem mojej brzydoty. W realu jest to samo praktycznie. Kumple sa ode mnie przystojniejsi i to do nich laski lgna. A ja? Ja tylko siedze i popijam piwo, patrzac na to.
Masked_Man

Samotność

przez Arhol 06 lis 2013, 00:15
PJT, przeproś na pw jak cie tak boli i tyle.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez PJT 06 lis 2013, 00:15
juz to zrobilem
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Arhol 06 lis 2013, 00:22
Masked_Man, To aż się prosiło o tego mema.
Myślę że nie problem tylko i wyłącznie w wyglądzie.
Moderator

Samotność

przez Masked_Man 06 lis 2013, 00:24
Kestrel, problem jest tez w takim moim zjebanym mysleniu, ale, owszem, nie jestem zbyt piekny. Gadac cos tam potrafie z dziewczynami, lama nie jestem, aczkolwiek one wola raczej tych przystojniejszych i, ze tak powiem, bardziej przebojowych.
Masked_Man

Samotność

przez Sayace 06 lis 2013, 00:25
Masked_Man napisał(a):Kestrel, gtfo man albo ja bede tylko czyhal kiedy zaczniesz marudzic i tez Ci bede wklejal glupie memy 8)
Sayace, coz, ale nie tylko zdjecia sa dowodem mojej brzydoty. W realu jest to samo praktycznie. Kumple sa ode mnie przystojniejsi i to do nich laski lgna. A ja? Ja tylko siedze i popijam piwo, patrzac na to.

Pokaż się to Cię ocenię, ja się znam ;D.

~ Staind - Epiphany

Samotność

przez Arhol 06 lis 2013, 00:25
Masked_Man, styl bycia,tu bym problemu szukał.
Nie problemy facjatowe.
Moderator

Samotność

przez Masked_Man 06 lis 2013, 00:27
Sayace, juz nigdy, przenigdy nie pokaze sie na tym forum
Kestrel, styl bycia? Hmm no coz, jedyne moze co robie zle to nie podbiegam do kazdej typiary i nie zagaduje. Ale jak juz jakas znam to potrafie rozmawiac.
Masked_Man

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 06 lis 2013, 00:29
osobowość przede wszystkim, przebojowość. Bez tego najprzystojniejszy facet będzie jak lama :D Zresztą kobieta też. Nie próbowałam, ale tez słyszałam legendy, że działa:) Im większe mniemanie o swojej atrakcyjności i erotycznym powabie :P , tym więcej ludzi przejmuje ten sam tok myślenia.

Sortuj wg