Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez carlosbueno 03 lis 2013, 20:40
Aurora92 napisał(a):Te portale są durne. :lol: Wybierali mi partnerów według własnych kryteriów, a nie tego, na co ja zwracam uwagę. Ok - może były takie jak wyznanie, poglądy, ale nigdzie było nic o innych ważnych sprawach, a nawet o tak podstawowych jak wzrost... A to wbrew pozorom ma znaczenie. No i "zaproponowali| mi jakichś facetów, ledwie wyższych ode mnie (a do żyraf nie należę). :shock: Poza tym za wszystko chcą kasę, nawet za zobaczenie zdjęć innych osób. :lol:

Z tą kasą to prawda. Ciekawe jaką mi by dziewczynę dobrali pewnie jakąś koszykarkę żeby nie czuła się za niska przy mnie, choć ponoć niektóre to lubią . :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez tanczaca_skarpetka 03 lis 2013, 20:45
Co do portali randkowych spróbowałbym badoo, chociaż portale randkowe to nie najlepszy sposób na poznawanie fajnych dziewczyn. Facebook wydaje się również dobrym pomysłem.

Samotność

przez SmutnaTęcza 03 lis 2013, 20:47
carlosbueno napisał(a):
Aurora92 napisał(a):Te portale są durne. :lol: Wybierali mi partnerów według własnych kryteriów, a nie tego, na co ja zwracam uwagę. Ok - może były takie jak wyznanie, poglądy, ale nigdzie było nic o innych ważnych sprawach, a nawet o tak podstawowych jak wzrost... A to wbrew pozorom ma znaczenie. No i "zaproponowali| mi jakichś facetów, ledwie wyższych ode mnie (a do żyraf nie należę). :shock: Poza tym za wszystko chcą kasę, nawet za zobaczenie zdjęć innych osób. :lol:

Z tą kasą to prawda. Ciekawe jaką mi by dziewczynę dobrali pewnie jakąś koszykarkę żeby nie czuła się za niska przy mnie, choć ponoć niektóre to lubią . :mrgreen:

To ile ty masz wzrostu? :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez murphy 03 lis 2013, 20:53
carlosbueno, jest też opcja `dziewczyna z taboretem`.
Jeżeli masz wątpliwości – mów prawdę.

Samotność

przez carlosbueno 03 lis 2013, 20:56
Aurora92 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):

To ile ty masz wzrostu? :mrgreen:

194 no ale rozumek malutki. :twisted:
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez kokos7 03 lis 2013, 20:57
zawsze mozna zaopatrzyc sie w konto premium

Samotność

przez Tyrr 03 lis 2013, 21:43
Na sympatii przykładowo jest wzrost do wyboru więc nie wiem o co kaman. Ale z kasą - fakt, przegięcie. I sprawdziłem przed chwilą - bez premium tylko raz dziennie możesz coś komuś napisać. W takim tempie potrwa to jeszcze miesiąc w moim przypadku :mrgreen:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Samotność

przez SmutnaTęcza 03 lis 2013, 21:47
carlosbueno napisał(a):194 no ale rozumek malutki. :twisted:

Jaki skromny :mrgreen: Dawaj numer telefonu :twisted:

-- 03 lis 2013, 20:49 --

Tyrr napisał(a):Na sympatii przykładowo jest wzrost do wyboru więc nie wiem o co kaman. Ale z kasą - fakt, przegięcie. I sprawdziłem przed chwilą - bez premium tylko raz dziennie możesz coś komuś napisać. W takim tempie potrwa to jeszcze miesiąc w moim przypadku :mrgreen:

Hehehe, ale na pewnym innym portalu nie ma go do wyboru i wybierają dziewczynom facetów w podobnym wzroście. :mrgreen: Ale durne to z tą kasą - płać 3279862469 zł za smsa, żeby móc do kogoś pisać. :P

Samotność

przez Kiya 04 lis 2013, 00:34
kotyk, toć ten portal w jakimś barbarzyńskim języku jest. A to znaczy, że jest ogólnoświatowy. Więc jak tu znaleźć kogoś z okolic?

Kestrel, ja mam dwa przykłady sukcesu sympatii - jedno małżeństwo (były współlokator) i jeden wieloletni związek (koleżanka z liceum)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez kotyk 04 lis 2013, 01:56
Kiya, zaznaczasz, że szukasz tylko w promieniu np. 50 km, albo tylko z Polski i innych wyników nawet Ci nie pokazuje. i naprawdę sporo tam Polaków ;)
ja tam poznałam kogoś, z kim w wielu kwestiach bardzo dobrze się dogadujemy, notabene jednego z użytkowników tego forum (nie wiem, czy to dobrze czy źle ;))

Samotność

przez Kiya 04 lis 2013, 01:58
kotyk, na takich portalach same świry xD Sama już dwóch tu sprowadziłam, prawie trzech ;p

Samotność

przez kotyk 04 lis 2013, 02:01
Kiya napisał(a):kotyk, na takich portalach same świry xD
no tak właśnie przypuszczałam. ale ludzie uznawani za 'normalnych' jakoś mnie nie przyciągają, nuda ;)

Samotność

przez Arhol 04 lis 2013, 02:09
Nadal nie wierzę w moc portali,mimo to cieszy mnie gdy słychać że komuś coś tam się udało głębszego stworzyć,sam miałem przeszło 10 kont na różnych serwisach i wynikła z tego 1 wielka czarna murzyńska dupa,ale cóż poradzić,jednemu się udaje,drugiemu nie :D.
Może kiedyś,gdzieś w realu,na dzień dzisiejszy jestem mocno sceptyczny i przewiduje wiecznokawalerstwo :<

Normalność to pojęcie bardzo,baaardzo względne :>....
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Kiya 04 lis 2013, 02:31
Kestrel, bo to jest tak, jak gdzies tu juz wcześniej pisalam - na takich portalach szanse maja ci ludzie, ktorzy mają ją również w realu :P

Sortuj wg