Toksyczni RODZICE

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Toksyczni RODZICE

przez Nicky 14 mar 2011, 00:11
Możesz iść w miejsce z dala miejsca zamieszkania;).
Mnie nikt przez ponad rok nie spotkał, co pewnie było spowodowane brakiem znajomych:P

Szpital może zrobi syfu, ale sama wizyta u psychiatry to chyba nie.

Toksyczni RODZICE

przez nobodyme 14 mar 2011, 00:16
no wlasnie. wlasciwie to nie wiem na czym ta wizyta polega, od czego sie zaczyna i na czym sie konczy. a dalej od mojego miejsca zamieszkania? no nie wiem musze poszukac

Toksyczni RODZICE

przez Nicky 14 mar 2011, 00:29
Psychiatra pyta o dolegliwości, wypisuje receptę i tyle. Podczas następnych wizyt pyta się o Twój stan zdrowia, uboczne efekty etc. Max. 5-20 minut. Ew. nic nie wypisuje gdy uzna że ci nie jest to potrzebne. Grunt to też trafić na dobrego lekarza. Szczególnie terapeutów i psychologów.
Nie warto się pchać w chemię bez terapii psychologicznej. Najlepszy efekt przynosi obie te terapie naraz. Leki+psychoterapia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Toksyczni RODZICE

przez linka 14 mar 2011, 07:41
jak psychiatra wypisze mi rożne głupoty na papierach

A kto ma ci niby w te papiery zaglądać poza lekarzem? :roll:
Znajdujecie sobie miliony wymówek a najgłupszą jest : a co będzie jak mnie ktoś zobaczy - pewnie bo to w końcu wstyd się leczyć z jakiejś przypadłości.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Toksyczni RODZICE

przez Nicky 14 mar 2011, 10:30
Oj znajdzie się ktoś. Zresztą ja chodziłem przecież do psychiatry i jechałem na Paromercku/Seroxacie przez około rok. Ale już nie pamiętam czy to pomagało czy nie. Jakoś nie wiadomo jak to nie było.

No nie wiem w Polsce leczenie się psychologiczne/psychiatryczne jest jednak tematem tabu i ludzi chodzących do psychologa/psychiatry często się uważa za wariatów.

PS: w teorii lekarz ma obowiązek nikomu nie udostępniać - tajemnica lekarska:). Nie może nikt ot tak przyjść z ulicy i po prosić wgląd w Twoje papiery.

Toksyczni RODZICE

przez michał88 16 mar 2011, 20:55
Ja pogodzić się z przeszłością ??
Macie jakieś rady owszem staram sie jakoś żyć ale przeszłośc zawszre przychodzi

Sortuj wg