Strach

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Strach

przez 123321 06 mar 2011, 00:19
Oto co teraz czuje. Właśnie przed chwilą przyszedł do mni mój wpsaniał chłoapkaby mi pwoiedzieć że jestem dziwką, szmata,kurwą aby mi w twarz syczeć że jestem nikim i powinnam sie zabić. Twarz przy twarzy. Oczywiście płakałąm jak bóbr ale jakby nie widziałmojego bólu. Wrzaski ikrzyki.Żeja go nie sznauje.Że onma dość. Stwierdziałam ze ja już niee moge z ni mbyć. Nie chce. Usłysząłam że jego to /cenzura/ obchodzi bo"mam z nim być i jego to gówno obchodzi ,.ze nie chce. mam byc z nim i sie zmienic" Dużo tego było. Teraz się trzese. Co chwile smsy z pogróżkami. Potrafie w nocy dostac smsa"przyjde do ciebie" cojest chyba abrdziejprzerażające niz wszystkie wyzwiska świata. Nie wiemco robić. On sie leczyna depresje ale jak widać niezbyt pomocne jest to leczenie : (((

Strach

przez wiejskifilozof 06 mar 2011, 10:08
Zgłoś na policję te pogróżki .

Strach

przez nobodyme 12 mar 2011, 21:02
powiedz mu to samo, a nawet wiecej -ja bym sie zamscila

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Strach

przez rutka 12 mar 2011, 22:09
zostaw faceta i to jak najszybciej nie piszesz ile masz lat, więc niewiem czy jesteś pełnoletnia .wyjedz do jakiejś ciotki jeśli masz taką możliwośc facet ci nie odpuści .powinnaś też to zgłosic na policje zatrzymaj te esemesy i im pokaż to jest dowód.wiem że możesz niemiec odwagi iśc na policje ale musisz wiedziec że on może posunąc się dalej i zrobic ci krzywdę (znam osobiście takie przypadki) na to co on wyprawia są paragrafy.nie dopusc do tego...

Sortuj wg