ciężko:(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez dogomaniaczka 19 lut 2011, 21:43
Grzegorz On, jeśli Twoje posty mają służyć dawaniu bezużytecznych rad , to znajdz sobie inne zajęcie na nudę..
dogomaniaczka

przez LitrMaślanki 19 lut 2011, 21:43
źle mi:(, nie pytaj kolegi wejdź w jego profil , zobacz jego posty i wszystko będzie jasne .
LitrMaślanki

przez źle mi:( 19 lut 2011, 21:44
Grzegorz On napisał(a):Nie wstydzę się siebie po prostu, a widzenie w każdym chorego to coś w rodzaju manii, są na tym świecie ludzie zadowolenie z życia nie mający problemów ze sobą.

Nie powiem czym się zajmuję, jestem sobą :)

gratuluję cii szczęscia i oby nigdy ci sie noga nie podwinęła.
Ale niestesty pomaganie ludziom ci za kija nie wychodzi...
Powinneś zajac sie czymś bardziej pożytecznym dla siebie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Grzegorz On 19 lut 2011, 21:45
A co mnie sprowadza? Chcę poznać towarzystwo, na razie wiem, ze wszyscy tu zaglądający muszą być chorzy i mieć problemy, albo odwrotnie, proponować jakieś cudowne sposoby na uzdrowienie typu pozytywne myślenie, albo sektopodobne drogi.

Poznanie świata tego typu dużo daje człowiekowi, nie po to, by mówić sobie: oni mają dopiero źle, ja to mam lepiej, wstaję i mam zapał do życia. Nie na tym polega zapał życiowy :)

-- 19 lut 2011, 20:46 --

dominika92 napisał(a):Grzegorz On, jeśli Twoje posty mają służyć dawaniu bezużytecznych rad , to znajdz sobie inne zajęcie na nudę..

Ale przecież napisałem że nie wolno słuchać głupich rad piszących ludzi na forum, czyli siebie też !!

przez dogomaniaczka 19 lut 2011, 21:46
Grzegorz On, proponuję forum towarzyskie. tak wszyscy tu mamy problemy. TO FORUM PSYCHOLOGICZNE dla ludzi z zaburzeniami, pomyliłeś fora.
dogomaniaczka

przez LitrMaślanki 19 lut 2011, 21:47
Chcę poznać towarzystwo,
Znów sobie pochlebiasz
LitrMaślanki

przez Grzegorz On 19 lut 2011, 21:48
dominika92 napisał(a):Grzegorz On, proponuję forum towarzyskie. tak wszyscy tu mamy problemy. TO FORUM PSYCHOLOGICZNE dla ludzi z zaburzeniami, pomyliłeś fora.

Zwykli ludzie są płytcy zazwyczaj, ci z problemami są fascynujący, dlatego tu jestem.
Ostatnio edytowano 19 lut 2011, 21:53 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wiec skup się na obserwacji i rozmowie ,darujsobie rady które mogą zaszkodzić innym !!!

przez Agnieszka_1988 19 lut 2011, 21:55
Grzegorz On napisał(a):
dominika92 napisał(a):Grzegorz On, proponuję forum towarzyskie. tak wszyscy tu mamy problemy. TO FORUM PSYCHOLOGICZNE dla ludzi z zaburzeniami, pomyliłeś fora.

Zwykli ludzie są płytcy zazwyczaj, ci z problemami są fascynujący, dlatego tu jestem.

Wow. Myśliciel 8)
Agnieszka_1988

przez Grzegorz On 19 lut 2011, 21:59
Agnieszka_1988 napisał(a):
Grzegorz On napisał(a):

Wow. Myśliciel 8)

A to ciekawe, można by tak to ująć :D
Ostatnio edytowano 19 lut 2011, 22:03 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: koniec off topu ,to nie Twój temat i nie tyczy twoich wynurzeń http://www.nerwica.com/ci-ko-t26538.html następny OFF TOP zakończy się inaczej .

Sortuj wg