ciężko:(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Grzegorz On 19 lut 2011, 20:20
Motylu - psycholog tylko ratuje stan jak tabletka przeciwbólowa, ale w środku nadal trawi proces chorobowy, co będzie, jak pęknie później? Wtedy się umiera za życia...

Prawda - rad forumowiczów nie wolno słuchać ;)

źle mi;(

nie mówię Ci byś się wzięła w garść, to idiotyczne, natomiast mogę Ci powiedzieć, że masz tak wielki potencjał umysłowy, że możesz zrozumieć naturę działania wszechświata, od strun energii w świecie kwantowym, po zasady działania galaktyk. Nie możesz natomiast sobie poradzić z wyjściem z domu?

Jak się boisz wszystkiego i masz życie do kitu, wyrzuć wszystko co masz, wyczyść komputer, zerwij wszystkie znajomości, zacznij słychać nowej muzyki, znajdź ciekawych ludzi z pasją za przyjaciół, zacznij zgłębiać jakąś ciekawą dziedzinę. Tak się faktycznie odmienia życie, a nie od wyżalania sie człowiekowi który nie chce tego słuchać, trzeba sobie podumać kim jestem, czego chcę od życia...

przez dogomaniaczka 19 lut 2011, 20:21
Grzegorz On, to po co się produkujesz ? :mrgreen: i radzisz? :D przypominam że Ty także jesteś forumowiczem a Twoja wypowiedź to porada :mrgreen:
dogomaniaczka

przez źle mi:( 19 lut 2011, 20:42
Grzegorz On napisał(a):Motylu - psycholog tylko ratuje stan jak tabletka przeciwbólowa, ale w środku nadal trawi proces chorobowy, co będzie, jak pęknie później? Wtedy się umiera za życia...

Prawda - rad forumowiczów nie wolno słuchać ;)

źle mi;(

nie mówię Ci byś się wzięła w garść, to idiotyczne, natomiast mogę Ci powiedzieć, że masz tak wielki potencjał umysłowy, że możesz zrozumieć naturę działania wszechświata, od strun energii w świecie kwantowym, po zasady działania galaktyk. Nie możesz natomiast sobie poradzić z wyjściem z domu?

Jak się boisz wszystkiego i masz życie do kitu, wyrzuć wszystko co masz, wyczyść komputer, zerwij wszystkie znajomości, zacznij słychać nowej muzyki, znajdź ciekawych ludzi z pasją za przyjaciół, zacznij zgłębiać jakąś ciekawą dziedzinę. Tak się faktycznie odmienia życie, a nie od wyżalania sie człowiekowi który nie chce tego słuchać, trzeba sobie podumać kim jestem, czego chcę od życia...

Nie jestem w stanie zrealizować twej porady...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Grzegorz On 19 lut 2011, 21:02
Cóż, mało kto to potrafi, widać nie jesteś aż tak zdesperowana, by naprawdę życie zmienić, lepiej jest trwać w kupie g... zamiast z niego wyjść...

Z biegiem czasu człowiek się przyzwyczaja do wszystkiego, nawet do deprechy, ja w pewnym momencie po prostu się na siebie wkurzyłem, myślałem ze wszystko rozniosę... i rozniosłem :) Rzuciłem wszystko i .. dalej to już dopiero hardkor! albo życie albo gnicie, życie charakteryzuje się działaniem, gnicie... trwaniem w depresji...

przez źle mi:( 19 lut 2011, 21:20
co masz myśli pisząc hardcor??

A tak w ogóle to Grzegorzu mam wrażenie że zaprzeczasz sam sobie.

przez LitrMaślanki 19 lut 2011, 21:26
źle mi:(, :great: :great: :great: masz intuicje i jesteś spostrzegawcza
LitrMaślanki

przez źle mi:( 19 lut 2011, 21:31
Nie chcę nikogo osądzać, ale nie zdziwiłabym się gdyby Grzegorz miał również problemy, a tutaj wchodził się wyżyć i udawać jaki to on jest silny itp.

przez LitrMaślanki 19 lut 2011, 21:33
źle mi:(, nikogo nie osądzasz ,przypuszczeniem ,że ktoś ma problem .
To forum dla ludzi z problemami .
LitrMaślanki

przez źle mi:( 19 lut 2011, 21:34
No cóż każdy chce jakoś odreagować...

przez Grzegorz On 19 lut 2011, 21:37
Jakbym miał problemy, to bym swojego zdjęcia w avatarze nie dawał :D

przez źle mi:( 19 lut 2011, 21:38
heh jakoś nie przeszło mi przez myśl że to twoje zdjęcie...

o co chodziło z tym hardcorem?? co takiego robisz w tym życiu??

przez LitrMaślanki 19 lut 2011, 21:39
Grzegorz On, łoł jaki wywód logiczny .
Wiec co sprowadza Cie na Forum tematyczne ?
LitrMaślanki

przez źle mi:( 19 lut 2011, 21:40
LitrMaślanki napisał(a):Grzegorz On, łoł jaki wywód logiczny .
Wiec co sprowadza Cie na Forum tematyczne ?

no własnie...
zalogowałeś sie chyba żeby ludzi powkurzać albo z nudów Grzegorzu??
Ostatnio edytowano 19 lut 2011, 21:42 przez źle mi:(, łącznie edytowano 1 raz

przez Grzegorz On 19 lut 2011, 21:41
Nie wstydzę się siebie po prostu, a widzenie w każdym chorego to coś w rodzaju manii, są na tym świecie ludzie zadowolenie z życia nie mający problemów ze sobą.

Nie powiem czym się zajmuję, jestem sobą :)

Sortuj wg