Proszę o wsparcie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Proszę o wsparcie

przez karaa97@wp.pl 16 lut 2011, 01:45
Moja córka ma 14 lat i jest znerwicowana nieche chodzić do szkoły a kiedy słyszy że ma iść do szkoly to dostaje bóle brzuch wymioty i płacze że musi iść do szkoły zaczyna sie jąkać ma różne tiki nerwowe i nie chce chodzi do szkoły powiedziała że nigdy tam nie wróci nie wiem co mam zrobić .Córka chciała by chodzić do szkoły z dziećmi niepełnosprawnymi ale problem polega na tym że potrzebne jest orzeczenie o niepełnosprawności czemu dzieci zdrowe nie mogą chodzić z tymi które są niepełnosprawne . Co mam zrobić czekam na jaką kolwiek radę o państwa
Dorota I. :shock: :cry: :cry: :cry:

Proszę o wsparcie

przez dogomaniaczka 16 lut 2011, 01:47
karaa97@wp.pl, zabrać córkę jak najszybciej do psychologa. najlepsza rada jaką możemy Ci dać :) u mnie zaczęło się to w tym wieku i naprawdę bardzo ważne jest żeby jak najszybciej zacząć terapię.
dogomaniaczka

Proszę o wsparcie

przez Keisu 16 lut 2011, 02:05
Są też szkoły z oddziałami integracyjnymi , lecz nie sądzę by w tej sytuacji jej coś takiego pomogło.
Ewidentnie są to duże stany lękowe i tak jak Dominika , moge tylko doradzić żeby jak najszybciej zgłosić się do psychologa/psychiatry.
Nie należy tego "olewać" , u mnie zaczęło się w wieku 13 lat i dzisiaj , przez nieleczenie trudno mi normalnie żyć.
Więc radzę Pani , jak najszybciej zareagować , żeby pomóc córce.Bo ona tego teraz szybko potrzebuje...
Powstańcie, jeszcze raz, i jeszcze raz, aż owieczki staną się lwami

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Proszę o wsparcie

przez depresyjny86 16 lut 2011, 02:08
Córka chciała by chodzić do szkoły z dziećmi niepełnosprawnymi ale problem polega na tym że potrzebne jest orzeczenie o niepełnosprawności czemu dzieci zdrowe nie mogą chodzić z tymi które są niepełnosprawne

Eee to jest zły,wręcz mało inteligentny pomysł moim zdaniem.Skoro córka jest zdrowa,to po co ma chodzić do szkoły z dziećmi niepełnosprawnymi?Że niby w takiej szkole będzie jej lepiej?Gdzie tu logika?
:)

Proszę o wsparcie

przez Negatywnyy 16 lut 2011, 02:39
Mi się wydaje , że córka po prostu się czegoś boi , może ktoś ją bije albo przezywa itp/itd . A pomysł z tą szkołą specjalną to jakieś nieporozumienie.

Proszę o wsparcie

przez czarny_motyl 17 lut 2011, 20:38
Pani Doroto,

Zgadzam się z Negatywnyy. Problem trzeba znaleźć, poznać i zrozumieć. Musi być jakaś przyczyna takiego zachowania. Specjalista (psycholog/pedagog szkolny) powinien pomóc znaleźć tę przyczynę.
Pozdrawiam.
"Jeżeli coś Cię boli - dobra wiadomość: żyjesz".

Proszę o wsparcie

przez LitrMaślanki 17 lut 2011, 20:54
dominika92 napisał(a):karaa97@wp.pl, zabrać córkę jak najszybciej do psychologa. najlepsza rada jaką możemy Ci dać :) u mnie zaczęło się to w tym wieku i naprawdę bardzo ważne jest żeby jak najszybciej zacząć terapię.

najlepiej zrobic to tak aby myslała ,że to jej pomysł .
Skoro tak źle reaguje na szkole stawiam na to ,że właśnie w szkole dzieje się coś złego .
Może pomyśl o zmianie szkoły ? Ale zgadzam się w 100% ,że Twoja córka powinna porozmawiać z psychologiem .
LitrMaślanki

Sortuj wg