Depresja lękowa.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja lękowa.

przez dzesikakolonia 09 lut 2011, 16:15
Witam na forum jestem osobom chorującą na depresje lękową od ponad 2 lat ponieważ jako młoda mężatka przeżyłam śmierć rodziców i to w krótkim czasie do tej pory radziłam sobie jakoś dobrze ale do czasu bo jak napisałam wczesniej lekarz z pogotowia stwierdził u mnie nerwicę serca ale ataki które dostawałam powtarzały się bardzo często więc musiałam iść do psychiatry który u mnie stwierdził depresję lękową a objawem tego jest u mnie czeste i szybkie bicie serca i tetna zimne rece stopy lub cała się spocę do tego dochodzi straszny strach ze cos sie za chwile stanie a wiec lekarz zapisał mi fewaryn 50 zomiren cloranxsen5 pomogło ale dopiero po 4 tygodniach mówie tu o fewarynie ale niedawno zaczeło mi się kręcić w głowie do tego straszny ból głowy i mocno napięte miesnie szyjne więc wybrałam się do neuriloga który zapisał mi spamilan po którym dobrze się czuje i do tego divascan który dzaiła odrazu czyli poprawia samopoczucie biorę go 3 razy dziennie do trzech tygodni póżniej będe miała zrobiony eg głowy dlatego ża mam jeszcze zawroty zobaczymy co dalej jak będe wiedzieć więcej to będe pisać pozdrawiam wszystkich i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i czekam na opinie.

Depresja lękowa.

przez uzytkownik 09 lut 2011, 17:17
Uważaj na Cloranxen - to jest benzodiazepina. Jak się wciągniesz, to strasznie ciężko z tego wyjść.
Tutaj masz świeży wątek na temat tych "leków" - benzodiazepiny-moja-walka-z-uzale-nieniem-i-odstawieniem-t26141.html

Obok Mianseryny i Citabaxu, miałem doraźnie brać Cloranxen 10 (mój zamiennik to Tranxene 10mg). Przez okres 3 miesięcy może zjadłem ~ 15-20 szt., więc stosunkowo bezpiecznie w moim przypadku.

A ta choroba się zwie - http://pl.wikipedia.org/wiki/Dystymia
uzytkownik

Depresja lękowa.

przez dzesikakolonia 10 lut 2011, 16:31
uzytkownik napisał(a):Uważaj na Cloranxen - to jest benzodiazepina. Jak się wciągniesz, to strasznie ciężko z tego wyjść.
Tutaj masz świeży wątek na temat tych "leków" - benzodiazepiny-moja-walka-z-uzale-nieniem-i-odstawieniem-t26141.html

Obok Mianseryny i Citabaxu, miałem doraźnie brać Cloranxen 10 (mój zamiennik to Tranxene 10mg). Przez okres 3 miesięcy może zjadłem ~ 15-20 szt., więc stosunkowo bezpiecznie w moim przypadku.

A ta choroba się zwie - http://pl.wikipedia.org/wiki/Dystymia

napisane było w odpowiedzi że mam uważać na cloranxen zgadzam się ale o wiele trudniej było mi odstawić zomiren 0,5mgpozdrawim.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg