Depresja, Lęk, brak sensu życia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja, Lęk, brak sensu życia

przez DarkMaster 17 sty 2011, 19:59
Witam... zacznę od tego że od półtora roku lecze sie na zespół lęku panicznego oraz fobie społeczną, przez co nie uczęszczałem do LO przez rok, w tym roku, zacząłem naukę w LO Dla dorosłych, nie uczestnicząc w zajęciach, a jedynie zaliczając egzaminy, których ostatnią część mam w weekend. Było coraz lepiej, od 1,5 miesiąca mam dziewczyne. Wyjechała ona na miesiąc z mamą do Norwegii. Wczoraj miała wrócić, niestety od 4 dni jest w ciężkim stanie w szpitalu ( zapalenie opon mózgowych ). Jest nieprzytomna. Całkowicie Mnie to załamało, ponadto od jakiegoś czasu odczuwam objawy depresji, oraz mam wrażenie że lek XANAX SR nie działa na Mnie. Czy wybrać się do lekarza i poprosić o zmianę lub dodatkowy lek? co robić? jak żyć?
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Re: Depresja, Lęk, brak sensu życia

przez L:) 18 sty 2011, 00:52
Branie Xanaxu zwiększa tolerancję, po jakimś czasie dawka przestaje działać jak trzeba i dla efektów potrzeba zwiększyć dawkę.

Jak jesteś na lekach (benzodiazepinach) to idź do psychiatry, nie kombinuj.
L:)

Sortuj wg