nie mam, juz siły:((

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

nie mam, juz siły:((

przez maksinek 13 sty 2011, 17:29
Proszę doradzcie mi coś bo nie mam siły wytrzymać sama ze sobą. 3lata temu zostawił mnie chłopak po 7 latach.Wyrzucił mnie z domu.Bardzo szybko zwiazalalm sie z innym człowiekiem-narkomanem.Nasz związek nie trwał długo.poszlismy razem na impreze.Po niej wyladowałam u psychiatry.Nie bede opisywać szczegółów.Rozeszłam się z narkomanem.Wpadłam w depresje.Od 3 lat wegetuje.Pewne sprawy spowodowały ze zaczełam myslec ze mam schizofrenie.Mówiłam o tym lekarzowi.Wykluczył.Teraz od 2 miesiecy chodze do innego psychiatry.DSodam ze moj 1 chłopak ożenił się z moją znajomą.Więcej już nie mogę.Byłam nawet 2 dni w szpitalu.Wyszłam na własne rzadanie.Przepraszam za błedy ale mam reke w gipsie i ciężko mi pisac lewą.
maksinek

Re: nie mam, juz siły:((

przez uspiony 13 sty 2011, 20:42
Mówiłaś o tym psychiatrze (o tym co teraz czujesz)? Może skuś się na psychoterapię grupową?
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

przez maksinek 14 sty 2011, 14:43
chodzilamn dddo psychologa.
maksinek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez uspiony 14 sty 2011, 19:32
I nic nie pomagało?
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

Sortuj wg