Czasami jest naprawde ciężko .

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Czasami jest naprawde ciężko .

przez In_love_and_death 10 sty 2011, 15:07
A mnie zastanawia jedna rzecz, nigdy nie brałem jakiś leków antydepresyjnych. Podobno one działają tak że pomagają wytworzyć jakieś substancje w mózgu które mają nam poprawić humor, jakość życia, tak jak np wytwarzane są endorfiny po seksie, ale czy poprawiając sobie nastrój czynnikami zewnętrznymi można cokolwiek osiągnąć bez pracy nad samym sobą ?
"Spend my whole life
Telling everyone to leave me alone
Don't touch
Don't look too close
But I didn't mean you..."

przez fakfaq 10 sty 2011, 16:15
Nic nie mozna bo przestajesz je brac i masz zejscie. To jest to samo co wziasc extasy. Po nim kochasz wszystkich kochasz wszystko kochasz swoj oddech, zapach lasu, kochasz ludzi wszystko kochasz. Co z tego jak to jest zludne puszcza cie i jest 10000 razy gorzej. A jak ładujesz je co tydzien to po pol roku nie jestes juz sobą. Dlatego ja do tych leków podchodze sceptycznie bo juz droche dragów spróbowalem w zyciu, praktycznie wszystko poza herą.

przez majster69xxx 10 sty 2011, 17:39
Można otrzymać jedynie chwilową ulgę ale to jest nadal uciekanie od problemu a nie leczenie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Panna J 10 sty 2011, 21:57
No ale przecież leczenie nie oznacza psychotropów itp .
Co ogólnie z psychologami , rozmowa , to już nie leczenie ?

Sortuj wg