Pomocy !! Nie daje rady ...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Pomocy !! Nie daje rady ...

przez wojtek26 04 sty 2011, 20:01
Witajcie czytam wasze posty i postanowilem sam napisac.... Od 6 lat mam tak ze budze sie z bolem głowy , caly czas chce mi sie spac . Brakuje mi koncentracji . Caly czas jakies chore mysli mnie drecza sa dni ze nie potrafie zasnac ! Dawalem sobie z tym rade jakos . Ale teraz sie zaczela masakra zaczalem chodzic z dziewczyna ktora zawsze mi sie podoabala pisalismy sobie smsy dawniej spotykalismy i bylo spoko. A tu nagle po 3 dniach od tego jak juz oficjalnie jestesmy razem cos wewnatrz nie daje mi spokoju , cos mi mowi zebym jej powiedzial iz nie bedziemy ze soba atak naprawde tego niechce . Jest mi ciezko to mnie caly czas dreczy nie moge spac boli mnie glowa jest mi caly czas goraco juz nie daje radyyyyyy !! Pozmozcie co robic . Jeszcze dodam ze do moich starych objawow nalezy nadpotliowosc stres przed poznaniem kogos nowego niska samoocena itd !!

Re: Pomocy !! Nie daje rady ...

przez zalamka87 04 sty 2011, 20:15
do psychiatry i do psychologa w końcu się udaj, i poszukaj na forum o nerwicy natręctw jest tam temat który cię zainteresuje

przez wojtek26 04 sty 2011, 20:21
dzisiaj sie wlasnie odważyłem i zapisalem sie na wizyte u specjalisty na poniedzialek .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bez cenzury 04 sty 2011, 21:59
więc powodzenia będzie dobrze.
bez cenzury

Sortuj wg