to chyba znów depresja:(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: to chyba znów depresja:(

przez zalamka87 11 sty 2011, 20:28
to bardzo dobrze że coś robisz, super że gadasz szczerze z facetem :smile: będzie dobrze, ja też kupiłam w ramach terapii kotka, mam go już 1,5 roku i bardzo bardzo odpręża głaskanie go :smile:

przez karkam 12 sty 2011, 18:44
wszystko zmierza w dobrym kierunku, zastanawiam się czy jest mi potrzebna ta wizyta u psychologa, ale pójdę i zobaczę jak będzie. myślę że nawet nieźle daję sobie radę, dziś 3 dzień walki i jest oki:) wczoraj porozmawiałam z moim facetem i inaczej też już patrzę na niego, okazało się że ma małe problemy w pracy, myśli o zmianie pracy, a ja swoim zachowaniem ponoć go tylko odpychałam. poprosiłam go zatem, by nie bał się mówić o swoich problemach, że jak tylko mogę będę go wspierać, że zawsze wysłucham i dzięki takim rozmowom zawsze ja też się pozbędę dziwnych przemyśleń co robię nie tak, dlaczego on się tak zachowuje itp...,. oby było dobrze:)

przez zalamka87 16 sty 2011, 15:26
no widzisz :) klucz do wszystkiego to szczera rozmowa o potrzebach, problemach, a z psychologa nie rezygnuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez karkam 19 sty 2011, 21:59
dawno mnie tu nie było. od niedzieli mam ukochanego psiaka ktory sprawia ze nawet nie mam czasu wejsc na net i cokolwiek napisac. przemyslenia zniknely, juz nie zastanawiam sie caly dzien co porabia moj facet:) do psychologa pojde, bo na pewno do konca nie uporalam sie z jakims tam stresem, ale dzien mi tak szybko mija, ze jestem zupelnie inna osoba, dzieki temu ze mam malutkiego yorka:)

Sortuj wg