problem ze samym sobą

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: problem ze samym sobą

przez Zazie 10 sty 2011, 15:31
Jak dla mnie docenianie nie musi równać się szczęściu.
I know the pieces fit cause I watched them tumble down
No fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other, watch the temple topple over

przez fakfaq 10 sty 2011, 16:12
bo nie mialas zle i z tego to wynika, dosieglabys dna i marginesu, rozumiala bys to. Kop w pupe od zycia sie nalezy takim ludziom takie jest moje zdanie. Miliony maja gorzej i nie narzekają. Po prostu rozpieszczenie.

przez Zazie 10 sty 2011, 17:01
Ten sam tekst, że inni mają gorzej, można użyć i także w twoim przypadku. Żyłeś w takiej skrajnej nędzy jak niektórzy ludzie w trzecim świecie? Przeżyłeś okrucieństwa wojny i tak dalej? Też powinien ktoś ci napisać, że przesadzasz? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dla kogoś twoje życie wcale nie musi się wydawać takie beznadziejne.
Mnie nikt specjalnie nie rozpieszczał. Mam zapewniony godziwy byt, a i owszem, ale to niestety nie chroni przed urojeniami itp. Gdyby twoje słowa pomagałyby wyjść z nerwic i innych zaburzeń ludziom, to już bym wyciągała od ciebie twój adres, by wysłać ci odpowiednie podziękowania. Nie narzekam w prawdziwym życiu, duszę wszystko w sobie, bo również uważam, że nie mam prawa mówić tego głośno. Ale chcę chociaż tutaj, w tym jednym miejscu napisać raz na jakiś czas, że sobie nie radzę, nie chcę ciągle wszystkiego w sobie dusić.
I know the pieces fit cause I watched them tumble down
No fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other, watch the temple topple over

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez majster69xxx 10 sty 2011, 17:33
Każdy ma gorszy moment w swoim życiu. Jak z tego wyjdziesz obronna ręką tu później żaden problem nie będzie dla Ciebie stanowił większej przeszkody.

Sortuj wg