rozpoczynam walkę z depresją

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

rozpoczynam walkę z depresją

przez JeanetteB 02 sty 2011, 00:12
Witam Wszystkich, jestem pierwszy raz na tym forum..

Cos Wam opowiem… Depresja, syndrom DDA zniszczyły mi najpiękniejsze lata mojego życia i o mało nie zniszczyły mojego małżeństwa. Potraciłam przyjaciół, znajomych, przegrałam i przespałam wiele szans. Przeżywałam cudowne chwile i nie potrafiłam się nimi cieszyć. Spotkałam interesujących ludzi, ale przez swoją izolację nie pozwoliłam im na przyjaźń ze mną. Żyłam i nadal żyję w poczuciu permanentnego smutku. Najgorzej jest w dni wolne od pracy. Urlop, długie weekendy powodują nawrót depresji, ponieważ zaczynam mieć lęki i wracają złe wspomnienia z dzieciństwa. W takie dni nie chce mi się ubrać, umalować, umyć włosów. Zamykam się w sobie, odcinam się od ludzi i nie potrafię cieszyć się tym co mi się w życiu udało. W takie dni często myślę o śmierci i płaczę z byle powodu.

W związku z tym, że nie chcę już tak żyć, informuję przed Wami i przed samą sobą, że zrobię wszystko, w s z y s t k o żeby się z tego stanu wydostać i zacząć nowe, lepsze życie. Dla siebie, dla męża i dla dzieci na które /mam nadzieję/ wreszcie odważę się zdecydować.
Nie chce już tak żyć. Z dniem 1.01.2011 rozpoczynam walkę z depresją . Niedługo rozpoczynam terapię jak i pracę nad samą sobą. Trzymajcie za mnie kciuki proszę!

Re: rozpoczynam walkę z depresją

przez GG7 02 sty 2011, 00:17
3mam kciuki :tel2: , sam polecę , w ten , bądź następny tydzień - po skierowanie na terapię grupową ....
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

Re: rozpoczynam walkę z depresją

przez JeanetteB 02 sty 2011, 12:43
GG7 napisał(a):3mam kciuki :tel2: , sam polecę , w ten , bądź następny tydzień - po skierowanie na terapię grupową ....

dzięki:) ja zaczynam terapię na nfz bo nie stać mnie na prywatną terapię.

boje się tyllo tego czy starczy mi sił... Oprócz depresji mam też problem z Ojcem - alkoholkiem,
na szczęscie nie mieszkam z Rodzicami, ale jednak ciężko jest walczyć o lepsze samopoczucie kiedy
jest się dzieckiem alkoholika. W każdym razie spróbuję - innego wyjścia nie mam :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg