Mój problem - co mam ze sobą zrobic ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Mój problem - co mam ze sobą zrobic ?

przez fallenone26 27 gru 2010, 00:36
Tak, tak...Idz do psychola...oddaj mu z 5 kola za pierdzenie w stolek i sluchanie twoich gorzkich zalow. W koncu on jest cudotworca, wszystko ci zalatwi, we wszystkim pomoze. Hehehehe... A na koncu, kiedy uswiadomisz sobie, ze wyrzuciles w bloto mnostwo pieniedzy, to on powie Ci, ze to nie jego wina, tylko Ty sie nie starasz.

Ci ludzie w ogole nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci za wykonywana prace. Juz sam fakt brania pieniedzy za rzekome pomaganie ludziom jest amoralny, to jeszcze na dodatek nie ponosza w ogole odpowiedzialnosci/ nie sa rozliczani z efektow.

Tez chcialbym miec prace gdzie:

1) nic nie robie
2) mam na wszystko wyjebane, bo niczym nie musze sie przejmowac
3) jeszcze mi za to dobrze placa

przez Wujek_Dobra_Rada 27 gru 2010, 00:40
PRzestań majaczyć i idź wkońcu do lekarza, a psycholi sobie odpuść. I nie zapłacisz 5 koła, tylko ok. 80 zł, za dobranie i zapisanie Ci zestawu leków, które sprawią, że zaczniesz, zupełnie inaczej patrzeć na różne sprawy.
Wujek_Dobra_Rada

przez fakfaq 27 gru 2010, 09:46
troche myslalem o tym wczoraj, konsultowalem ze znajomym, boje sie brac te leki, boje sie faszerowac psychotropami, bo czuje ze zmienie sie po nich w totalnego świra i debila, chemia mi nie sluzy, zaczne robic jakies glupie rzeczy, poza tym znam troche przypadków ludzi po psychotropach, siostra mojego znajomego, ktora brala psychotropy na depreche, miala takie jazdy ze wpadla pod pociąg ludzie wyszli a ona stala cala we krwi i mowila ze nic sie nie stalo, ze wszystko ok. Moglibyscie jakos opisac mi wlasciwie czego moge oczekiwac po tych lekach, i w ktora strone zmieniają one psychike ?? Bede sie czul jak nafazowany extasy, zachowywal sie jak gosc uderzony mlotkiem w glowe, ktory smieje sie ze wszystkiego ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trek 27 gru 2010, 13:54
Psychotropy psychotropom nie równe. Ty byś najprawdopodobniej dostał antydepresanty SSRI, po tych lekach człowiek jest całkowicie trzeźwy. Można po nich prowadzić samochód.
trek

Sortuj wg