Wizyta u "dobrego lekarza"!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Wizyta u "dobrego lekarza"!

przez Matt FX 08 gru 2010, 00:30
Wracam do swojej starej lekarki. Tak jak pisałaś Marcja że staż w psychiatryku robi swoje jednak, a ta Pani taki posiada. Szkoda że gorzej u niej z trafieniem w leki u mnie... :zonk:

przez *Wiola* 08 gru 2010, 00:45
Matt FX,

Leki to zawsze loteria. Nie da się inaczej tylko metodą prób i błędów, czasem udaje się za pierwszym , drugim razem ale to naprawdę rzadkość:(
Moderator

przez Matt FX 08 gru 2010, 01:02
Droga Wiolu173

A co powiesz na piąty lek z rzędu i nic? To że Anafranil na mnie nie "zaskoczył" to zdziwił się nawet nasz lekowy bonzo-Zenonek co nie powiem ma wiedzę na ten temat. Wyrzuty sumienia dalej i dalej, niechęć patrzenia na świat. Mógłbym o tym pisać i pisać, już taki jestem wybaczcie. :hide: Chyba idę błagać o Zoloft i jakiegoś neuroleptyka , skoro ten psychiatra mi wkręcił że będę żarł leki całe życie bo jarałem trawę kilka lat... Super facet, polecam wizytę naprawdę super "specjalista" :great: Piszcie na PMa jakby ktoś chciał wyje*** stówę w błoto!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 08 gru 2010, 01:08
Matt
Piąty to uwierz mi nie jest rekord. Ja trafiłam chyba za dwudziestym:( albo i lepiej.
Moderator

przez Matt FX 08 gru 2010, 01:57
Wiolu173

Chylę czoło za cierpliwość! :uklon: Wiem że piąty to żaden rekord...

przez Zenonek 08 gru 2010, 09:28
Rozjebalo mnie to z tym Depralinem.

Koles albo ma powazne problemy ze soba (i tylko to mogloby byc poniekad czesciowym usprawiedliwieniem)...albo jest zwyczajnym naciagaczem, oszustem, ktorym powinna zajac sie odpowiednia instytucja.

Pogwalcil podstawowe zasady wywiadu psychiatrycznego oraz NIE zna lekow, dodatkowo obraza klienta i przeklina - to zwyczajny bandyta i cwel.

przez hugim21 08 gru 2010, 10:43
Lekarze to idioci.Wiadomo to od dawna, to co się dziwicie?

przez Zenonek 08 gru 2010, 10:43
Panna_Modliszka,

Dokladnie, ja bym tego tak nie zostawil.

Koles popelnil kilka razacych bledow dyskfalifikujacych go nawet jako interniste z jakiejs wiochy, a co dopiero psychiatre z Gdanska.

przez Matt FX 08 gru 2010, 12:08
Może ma takie luzackie podejście. Tak jak mówię - casting na pacjentów się chyba widocznie odbywa w obecnych czasach . W porównaniu z lekarzem od Shadowmere u którego byłem RAZ na konsultacji na KSIĄŻECZKĘ RUM, to wizyta u tego gościa to był jakiś żart. Tamten był miły, spokojny i słuchał co się do niego mówi - chyba człowiek z powołania. Ten to jakiś napaleniec - gadał o swoich warsztatach oddechowych i że ma mnóstwo pracy, przecież "siedzi w tym 20lat", prawda?

Sortuj wg