Brak prawka, materliastyczne podejście...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Brak prawka, materliastyczne podejście...

przez thbthb 05 gru 2010, 19:57
Prawo jazdy? Ale do czego konkretnie ma byc ci ono potrzebne? Do tego, aby je nosić ze sobą w portfelu? Żeby lezało gdzieś na widoku?
Zadaj sobie pytania:
- na co mi prawo jazdy?
- co z nim będę robił?
- w jaki sposób on zwiększa moje szanse na zdobycie dziewczyny/partnerki
- jak zdobycie prawa jazdy działa na mnie?
- co mi ono da w życiu konkretnego?

Osobiście nie mam prawa jazdy, jeżdżę rowerem. I patrząc na tych wszystkich kierowców dookoła jeżdżących, wiem, że połowa znich nie powinna go mieć, a pozostała połowa powinna się mocno podszkolić z obecnie obowiązujących przepisów.
I nie. NIE KAŻDY POWINIEN MIEĆ PRAWO JAZDY. To nie jest angielski, to nie jest wiązanie butów. Aby kierować pojazdem ważącym tę tonę czy półtorej potrzeba nie tylko pewnych umiejętności manualnych, ale i umiejętności radzenia sobie ze stresem, nerwami itd. Zastanów się - czy twoje problemy osobiste - nie przełożą się na problemy podczas jazdy samochodem? Jak będziesz reagował w trudniejszych momentach życia kierując samochodem?

P.S. Jeżeli bierzesz jakieś leki, sprawdź czy nie kolidują one z PoRD (nie są zakazane, tak samo jak alkohol czy narkotyki) podczas prowadzenia samochodu.
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

Sortuj wg