Problem z akceptacją, zawieszanie sie na innych

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Problem z akceptacją, zawieszanie sie na innych

przez Symbian 01 gru 2010, 15:28
Skup się na tym w czym jesteś najlepsza. Jeśli to jest praca, jakieś umiejętności, czy cokolwiek innego w czym jesteś dobra i chciałabyś się dalej w tym kierunku rozwijać po prostu rób to. Nic nie dodaje większej pewności siebie niż uczestniczenie w osiąganych przez siebie nawet drobnych sukcesach. Znajdź czas dla siebie i rozwijaj się choćby czytając ambitne książki i oglądając filmy z wyższej półki.
http://www.stronazpromocjami.pl

Problem z akceptacją, zawieszanie sie na innych.

przez Alga612 13 wrz 2011, 15:00
Mam problem z akceptacja swojego ciala
Witam, jestem tu nowa i chcialabym poruszyc problem akceptacji samej sb. Wiele osob ma ten problem, kobiety i mezczyzni a ja naleze do tej grupy ktora 'nienawidzi swojego ciala' bez wzgledu co uwazaja osoby z 'zewnatrz'. Mam rozstepy i wydatny nos nie moge sb z tym poradzic. Caly dzien mysle o tym jaka jestem brzydka. Obwiniam sb i zadaje sb pytanie dlaczego nie jestem taka jak inne osoby. Choc nie wiem sama o jakie osoby mi chodzi. Ogladajac gazety i przegladajac strony internetowe wpadam w depresje. Wszedzie znajduja sie gwiazdy filmowe muzyczne itd. ktore uwazam za idealne. Bardzo prosze o dodawanie postow.
Ostatnio edytowano 13 wrz 2011, 23:41 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu

przez Nana88 13 wrz 2011, 21:00
Te osoby, które znajdujesz na stronach internetowych to pseudo idealne osoby, którym fotoszop zagwarantował nowe wcielenie.
Ostatnio edytowano 13 wrz 2011, 23:41 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Laima 13 wrz 2011, 22:59
Alga612, Witaj na forum.
Masz racje dużo osób.Poczytaj,może Ci to trochę uświadomi.
Ostatnio edytowano 13 wrz 2011, 23:42 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono
Laima

przez shinobi 14 wrz 2011, 10:23
Alga612, wyluzuj, jakby zeskrobać z tych wyfotoszopowanych celebrytów tapetę, naprawdę nic ciekawego nie zostaje. Jakieś blade zjawy. Rozstępy, wielkie mi co. Jako smakosz owoców cytrusowych, lubię nawet pomarańczową skórkę. ;)

przez depresyjny86 14 wrz 2011, 11:09
Pomarańczowa skórka mniam

-- Śr wrz 14, 2011 11:13 am --

Wydatne noski też są mniam
:)

przez Di88 19 wrz 2011, 19:27
Alga612 Ja kiedyś też miałam duże kompleksy, ale jakoś mi przeszło z wiekiem.Poza tym, mam teraz tyle problemów,że nie mam czasu skupiać się na tym,że mam wałki na brzuchu, czy wyłupiaste oczy;)

Sortuj wg