po utracie psa nie wiem co robic

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: po utracie psa nie wiem co robic

przez harpagan83 18 lis 2010, 23:20
stardoll, miał jusz swoje lata ponad 12 lat, ostatniej zimy wyszedł na dwór i dotąd nie wrócił :-|
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez stardoll 18 lis 2010, 23:25
to i tak długo pożył jak na wychodzącego niewykastrowanego kota...
z moich kotow znikla raz kociczka na 2tyg. i raz kot na miesiac... nad oboma juz lampke zapalilam, ale wrocily :). Od zimy to bardzo duzo czasu choc ja czytalam historie, ze nawet po 3 latach koty wracaly... :shock:
stardoll

przez harpagan83 18 lis 2010, 23:40
. stardoll, mój jak kiedyś wyszedł, ale był sporo młodszy można rzec w kwiecie wieku to znikną na 1,5 roku i po takim czasie skubany wrócił, i to tak spasiony że aż w szoku byliśmy :mrgreen: Garfild przy nim to chuchro. Parę razy znikał też na 2 miesiące.
Nie kastrowałem go bo uważałem że to nie w porządku, ale z drugiej strony tyle bezpańskich kotów biega ze aż żal się robi. mój kot w ostatnich dniach życia miał tylko jeden kieł na dole który podwijał mu górną wargę i polewkowo z ta podwiniętą warą wyglądał
To wymaga pełnego angażu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez stardoll 18 lis 2010, 23:50
no szkoda, ze go nie wykastrowales to brzydko z Twojej strony :evil:
ponoc takie wychodzace lubią życ na dwa domy, moze wrocil do tej drugiej rodziny. A sprawny jeszcze byl? czy już kot-emeryt?
stardoll

przez harpagan83 19 lis 2010, 00:09
do końca swoich dni był typowym kocurem ze swoimi potrzebami, ale z wiekiem był coraz mniej aktywny. Ale całkowicie nie przeszadł na emeryturę ;)

[Dodane po edycji:]

no i nie zaznaczał szczynami swojego terenu w mieszkaniu, był czysty ;)
To wymaga pełnego angażu

przez pobłażająca_sobie 02 gru 2010, 01:29
Ann aż nazbyt dobrze mogę sobie wyobrazić co czujesz.. bo nie mogę sobie wyobrazić co zrobię jak na zawsze oczy zamknie moja Korcia.. może część z Was uzna to za przesadę, ale wolałabym nie dożyć tej chwili. jestem chyba za bardzo do Niej przywiązana..
przytulam Cię mocno, daj sobie czas.. i nie spiesz się jednak z następnym zwierzakiem, nie dla każdego to jest dobre rozwiązanie.
może pocieszyła Cię przywołana przez namiestnika wizja..? mnie się ona bardzo spodobała.. chciałabym wierzyć w taki raj dla zwierząt i w to, że się jeszcze kiedyś z nimi spotkamy..
I have lost myself again
Lost myself and I am nowhere to be found,
I think that I might break
I've lost myself again and I feel unsafe

przez Natusia 02 gru 2010, 10:46
Ann doskonale wiem co czujesz, ja miałam wspaniałego psa 14 lat , dostała wylewu i też trzeba było ją uśpić nie dało się uratować, byłam przy niej do końca to bardzo bolało.... ale cóż trzeba żyć dalej z czasem zapomniałam choć jak czasem siedzę i się zamyśle i przypomnę sobie o niej to mam łzy w oczach,ale wierzę że tam gdzie jest teraz jest jej dobrze, trzymaj się z czasem ból minie <przytul>
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Lolita 02 gru 2010, 11:16
Ann ile masz lat ?

Pomyśl sobie że gdzieś tam jest mu dobrze i że jest szczęśliwy ;)
Do póki będziesz o nim pamiętać on będzie zawsze żył . ;)
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

przez Śnieżka* 02 gru 2010, 11:17
Stracić zwierze, które się bardzo kochało to naprawde wielka przeżycie. Ja mam kotka i nie wyobrażam sobie jakbym miała go stracić.
Jak się gorzej czuje to on to wyczuwa i wtedy jest przy mnie. Zwierzęta są naprawdę bardzo kochane i są prawdziwymi przyjaciółmi, które zawsze są...
Raz do roku umieram, później rodzę się na nowo, by znowu umrzeć.

po utracie psa nie wiem co robic

przez piesek2 16 sie 2012, 09:08
Mój pies zginą wczoraj (spójż na date dodania) pod kołami jakiegoś gościa który nawet nie chamował. po jakimś czasie da sie wytrzymać ale ten pierwszy piesek jest zawsze niepowtarzalny i nie da się go zapomnieć.

nie martwcie sie po stracie psa bo i tak zawse będzie was kochać
najlepiej schować miski, smycz ,zabawki i posłanie głęboko w szafie i nigdy nie prać to wtedy zapach naszego ukochanego pieska albo innego pupila zostanie z nami na dłógo

Sortuj wg