depresja!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: depresja!!!

przez Lukaszenka 16 lis 2010, 12:58
źal no sa takie zastrzyki w tylek sie daje na wzmocienie mózgu , a w ogóle dzieki już mi przechodzi
Parkour 3 run story of the year rise against

przez agusiaww 16 lis 2010, 15:19
Co za bzdury, moze wziales niewiadomo co i stad takie akcje. Poza tym udaj sie do dobrego psychologa, a nawet do lekarza psychiatry, bo ja widze tutaj kilka problemow, ktore przydaloby sie rozwiazac m.in okreslenie czy jestes adhdowcem itd.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez paradoksy 16 lis 2010, 16:45
Shadowmere napisał(a):Może jakis moderator zamknalby temat?
Autor pisze,że bral zastrzyki z mózgu świni-czy wszyscy to łyknęli i jedynie mi zdaje sie to podejrzane? :mrgreen:

:shock:
niedoczytałam tego.... :lol:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lukaszenka 16 lis 2010, 18:14
co? no jestem chyba ale to takie smieszne?

[Dodane po edycji:]

i bylem z 10razy

przez SamO 17 lis 2010, 00:17
Shadowmere napisał(a):Autor pisze,że bral zastrzyki z mózgu świni-czy wszyscy to łyknęli i jedynie mi zdaje sie to podejrzane? :mrgreen:

Ktos mogl sobie w ten sposob zazartowac a dzieciak wzial to na powaznie i teraz powtarza. Sa lekarze zwlaszcza pediatrzy u ktorych takie dowcipy to norma.

przez Lukaszenka 17 lis 2010, 19:59
nie wiem o co wam chodzi w ogóle i jest już ok wszystko , mam 175ok wzrostu

-- 23 kwi 2011, 23:47 --

kurka , ciągle to wraca i wraca jak bumernag niby jest już ok ale po ok1miechu już nie :( powód no szczególnie raczej treningi :( gdy trenuje albo mam to robic to np rano wstane i mam w tym dniu trenować to biorą mnie lęki dzara i strach i to nie mija raczej jak raz złapie to cały czas no sam nie wiem ale często tak mam :( i jak trenuje mam myśli depresyjne trening to męczarnia a tak wogóle to trenowałęm po 4godz po 5godz i mam przez to złę myśli bo bardzo zle trenowałem bo w sumie nikt mi nie wytłumaczył dokładnie :( i ostatnio doszłem do wnisku że muj aktualny trening nie jest wcale dobry to depresja mnie złapałą i tak ciągle bo trening nie dobry przeważnie to jest powód a to już trwa ok ponad rok i to już jest raczej poważniejsza sprawa :( na początku to nie ale teraz to tak , bo jak pisałem chciałbym uprawiać parkour 3run trenować itp być dobry w sporcie wolny być relizować moją pasje , a nie moge :( bo co sie kogoś zapytam jak mam trenować to jeden muwi inaczej drugi inaczej a sam prubowałem to wyszło mi po 4godz :( oczywiscie trening to jest siłowy , i wkurza mnie to mam już prawie 14 lat w sierpniu 8 a ja dalej nic nie zdziałałem :( ciągle marze o tym jakim to ja wysportowanym był w myślach no wiecie itp itd , często snią mi sie takie sny w sumie , na forach sportowych pisałem to mnie wyśmiali raczej nic sensownego nie powiedzieli tylko coś w stylu podciagaj sie na drażku, biegaj itp itd ja to wiem ale nie wiem jak ułożyć plan :( ehhh masakra to już chyba tak zostanie :( teraz siedzie na kompie po 8godz albo wiencej dziennie i malo co na dwur slaby jestem jak /cenzura/ i w ogóle :( kiedyś treinng sprawiał mi przyjemność a teraz odwortnie myśli depresyjne itp :( mam przez to myśli samobujcze itp itd , jem nie zdrowo nei dbam o siebie tak jak w czesniej itp , proszę tutaj macie lnika do mojego tematu nowego na innym forum http://www.depresja.ws/topic/6907-co-ma ... c-co-jest/

-- 24 kwi 2011, 12:00 --

, ej to co? ja nawet nie zaczynam cwiczyć bo wiem że będą myśli depresyjne przy tym i nie dam rady;( 1raz nei pocwicze i już raczej w to wpadam :( czasami dodaje mi nathnienia do działania i chęć cwiczeń muzyka np taka http://www.youtube.com/watch?v=LYqvk8fI ... re=related bardzo fajne taka energiczna troche i przyjemna :)

-- 24 kwi 2011, 15:29 --

-- 23 kwi 2011, 23:47 --

kurka , ciągle to wraca i wraca jak bumernag niby jest już ok ale po ok1miechu już nie :( powód no szczególnie raczej treningi :( gdy trenuje albo mam to robic to np rano wstane i mam w tym dniu trenować to biorą mnie lęki dzara i strach i to nie mija raczej jak raz złapie to cały czas no sam nie wiem ale często tak mam :( i jak trenuje mam myśli depresyjne trening to męczarnia a tak wogóle to trenowałęm po 4godz po 5godz i mam przez to złę myśli bo bardzo zle trenowałem bo w sumie nikt mi nie wytłumaczył dokładnie :( i ostatnio doszłem do wnisku że muj aktualny trening nie jest wcale dobry to depresja mnie złapałą i tak ciągle bo trening nie dobry przeważnie to jest powód a to już trwa ok ponad rok i to już jest raczej poważniejsza sprawa :( na początku to nie ale teraz to tak , bo jak pisałem chciałbym uprawiać parkour 3run trenować itp być dobry w sporcie wolny być relizować moją pasje , a nie moge :( bo co sie kogoś zapytam jak mam trenować to jeden muwi inaczej drugi inaczej a sam prubowałem to wyszło mi po 4godz :( oczywiscie trening to jest siłowy , i wkurza mnie to mam już prawie 14 lat w sierpniu 8 a ja dalej nic nie zdziałałem :( ciągle marze o tym jakim to ja wysportowanym był w myślach no wiecie itp itd , często snią mi sie takie sny w sumie , na forach sportowych pisałem to mnie wyśmiali raczej nic sensownego nie powiedzieli tylko coś w stylu podciagaj sie na drażku, biegaj itp itd ja to wiem ale nie wiem jak ułożyć plan :( ehhh masakra to już chyba tak zostanie :( teraz siedzie na kompie po 8godz albo wiencej dziennie i malo co na dwur slaby jestem jak /cenzura/ i w ogóle :( kiedyś treinng sprawiał mi przyjemność a teraz odwortnie myśli depresyjne itp :( mam przez to myśli samobujcze itp itd , jem nie zdrowo nei dbam o siebie tak jak w czesniej itp , proszę tutaj macie lnika do mojego tematu nowego na innym forum http://www.depresja.ws/topic/6907-co-ma ... c-co-jest/

-- 24 kwi 2011, 12:00 --

, ej to co? ja nawet nie zaczynam cwiczyć bo wiem że będą myśli depresyjne przy tym i nie dam rady;( 1raz nei pocwicze i już raczej w to wpadam :( czasami dodaje mi nathnienia do działania i chęć cwiczeń muzyka np taka http://www.youtube.com/watch?v=LYqvk8fI ... re=related bardzo fajne taka energiczna troche i przyjemna :)

Depresja!!!

przez Lukaszenka 24 kwi 2011, 16:35
siema krasnale i krasnoludki pisałem kiedyś tutaj ale teraz znowu napisałem w moim temacie to go nie odswieża tylko edytuje :( tutaj link do niego depresja-t24646.html to było w listopadzie 2010 gdizes i mam aktualny na innym forum http://www.depresja.ws/topic/6907-co-ma ... c-co-jest/ porszę to przeczytać szczegulnie tego z depresja.ws i tam napisałem

-- 24 kwi 2011, 21:09 --

odpowie ktoś? temat jest na serio
Ostatnio edytowano 25 kwi 2011, 01:43 przez *Monika*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: przeniesiono do odpowiedniego działu zgodnie z problematyką dotyczącą Depresji; Proszę o zwracanie uwagi na ortografię i interpunkcję, a także o nie zakładanie wciąż nowych wątków z uwagi na panujący później bałagan!

Sortuj wg