Co mam zrobic? Pomóżcie mi.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Co mam zrobic? Pomóżcie mi.

przez karolacia 16 lis 2010, 19:18
Nie za szybko się poddajesz?
Jeśli uda Ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.....(Paulo Coelho)

przez abcdef88 16 lis 2010, 21:27
Pewnie jak będę się chciał do niej dostać, w ogóle mi nie otworzy. Rozmawialem z jej siostra, dowiedzialem sie ze wszystko ok u niej i ze jesli nie odezwie sie to zebym raczej odpuścił sobie...eeee...
czy to naprawdę taki duży wysiłek napisać 1 zdanie, ze wszystko ok? wiedzac ze czekam na odpowiedz od kilku dni?

przez karolacia 16 lis 2010, 22:20
No myślę że nie jest to duży wysiłek. Ja też się zawsze wkurzam gdy moja przyjaciółka nie daje znaku życia. Ja jestem bardzo nie cierpliwa i zawsze wtedy bombarduje ją esemesami tak długo aż odpowie choćby to że nie ma ochoty rozmawiać też ona powinna tak napisać ale cóż, ludzie są różni...przykro mi....że nie mogę ci pomóc....
Jeśli uda Ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.....(Paulo Coelho)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abcdef88 16 lis 2010, 23:37
Poczekam, jak to wszystko się potoczy, jeśli w ogóle się potoczy.
A Tobie i tak wielkie dzięki za zainteresowanie tematem.

Sortuj wg