problem z depresja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

problem z depresja

przez pitahajja 04 lis 2010, 22:14
Witam mam problem chodzi o to, ze bliska dla mnie osoba ma depresje i nerwice probuje jej pomagac ale ona nie czuje zadnej poprawy w " srodku " czuje sie tak samo. Probowalem namowic ja na konsultacje z psychologiem lub psychiatra jednal ona nie chce isc. Ma jakies dziwne ataki dusznosci i paniki. Boji sie otoczenia boji sie ze w szkole cos jej sie stanie. Nie wiem co mam robic jak moge pomoc i jak zapobiec tym atakom :?: prosze o rade i o jakas pomoc.

Pozdrawiam

Re: problem z depresja

przez pitahajja 04 lis 2010, 22:54
Nerwice ma stwierdzona u lekarza rodzinnego bo widzialem jakis papierek i tam bylo napisane ze ma nerwice. Wspieram ale to nic nie daje bo mowi ze czuje sie ciagle tak samo kompletnie nie wiem co mam robic a bardzo chce pomoc

Re: problem z depresja

przez pitahajja 04 lis 2010, 23:30
Dobrze a co z tymi atakami dusznosci? Gdy dostaje tego ataku zaczyna sie dusic a ja nie wiem co mam robic z tym i jak temu zapobiedz. Rozmawoac z nia o tych problemach czy po prostu zapomniec o bozym swiecie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg