stres

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

stres

przez Joahim161 01 lis 2010, 14:17
czy ktos z was przeszedl zalamanie stresowe??

Re: stres

przez zagubiony83 01 lis 2010, 14:23
ja , i wpadlem w depresje ciezka jestem roslina ale mam nadzieje ze to sie kiedys zmieni , narazie szukal leku ktory mi jakkolwiek pomoze ale znalesc nie moge...

[Dodane po edycji:]

rozumiem ze ty tez?? jakie masz objawy i jak sie czujesz?? mozesz to opisac?
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez ewaryst7 01 lis 2010, 14:26
Cześć.Myślę, że wielu z nas..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joahim161 01 lis 2010, 14:32
bo widzicie mialem chorobe stresową, moje oczy prawie ploneły, jak u świra jakiegos czy cos, i pewnym momencie obudzilem sie z opuchnietymi oczyma bardzo bolącymi, coddziennie jak wstaje czy to rano czy popoludniu jestem strasznie zmeczony, najbardziej doluje mnie to że moje oczy sa jakby zepsyute bardzo zbuzał mi wzrok a co najgorsze czytam z trudnoscią musze trzymac rece kolo oczu, jak czytam to mi ucieka obraz z oczy tak jak by przerywal mi sie obraz strasznie pięką , nie wiem co mam zrobic bylem u specjalisty powiedzial ze ok wszystko, przepisal kropelki które gowno dają, nie bede umial zyc z takim wzrokiem ;/

Sortuj wg