Czy to normalne? ;(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy to normalne? ;(

przez Olivia158 25 paź 2010, 16:10
Hej od dłuzszego czasu mam tak ze jestem straszanie nerwowa ;/
mnie byle co potrafi doprowadzic do szału
nieraz jak mnie mama wkurza albo siostra to nie panuje nad soba i mogła bym im normalnie zrobic krzywde;( strasznie szybko sie denerwuje nawet jak rozmawiam z kims to sie trzese sie i nieraz mam tak ze zaczynam płakac ... mam tez tak ze sie byle czym przejmuje np. jak mama bendzie na mnie nazekac i wypomina mi ze ja taka i taka jestem to odrazu mi wchodzi do głowy to zeby z tego swiata sie usunac mam bardzo czeste mysli samobójcze ... na dodatek jak mam złe dni to wyzywam sie na swoim chłopaku ;((( naprawde on jest Boga winien a ja odrazu na nim sie wyzywam on powiedział mi ze sie nie gniewa bo on mnie rozumie ale mi jest bardzo głupio ze ja tak robie ;/ boje sie na dodatek szkoły ;( jak widze nauczyciela to mi serce zaczyna bic tak jakby zaraz miało wyskoczyc ... a jak mnie pani bierze do tablicy to mowie odrazu ze nie umiem mimo ze umiem i siadam szybko bo bardzo sie boje ;/ ost.2tygodnie temu pani krzyczala na mnie ze uciekłam z chemi ale ja sie boje nauczycielki z chemi i nie chce do niej chodzic na dodtaek od tamtego czsu jak moja wych. zaczeła sie na mnie drzec nie hcce isc do szkoły;((( za nic w swiecie tam nie pojde ... rozmawiałam z moimi rodzicami oni pow ze nic nie wskuraja i musze chodzic do szkoły ale ja nie pojde do szkoły nawet nie ma mowy :(((( bo na sama mysl trzese sie i nogi mi robia sie jak z gumy ;((

powiedzcie co mam zrobic ze Soba ?:( i czy to jest normalne w moim wieku mam 17 lat :(((

Re: Czy to normalne? ;(

przez ewaryst7 25 paź 2010, 19:45
Witaj.Nie.To nie jest normalne.Radze Ci poszukać dobrego psychologa i zaczac terapię.Zanim stracisz wszystkich , ktorych kochasz..

Re: Czy to normalne? ;(

przez Sana 26 paź 2010, 11:57
Ja tez mam takie cos ;( i nieraz sama sie zastanawiam czy moze jestem chora psychicznie i nie powinnam byc wsrod osob normalnych chciała bym Ci pomóc jakos ale sama sobie nie radze ze soba;(
i bardzo Ci wspołczuje bo wiem jak to jest z tym ciezko nie kazdy cie rozumie bo mysli ze to twoje tylko widzi mi sie ale ja wiem jak to ciezko ;(

Trzymaj sie cieplutko i mam nadzieje ze niedługo znajdziesz jakies rozwiazanie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg