Nie wiem już co robic...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nie wiem już co robic...

przez Gondzia 20 paź 2010, 17:22
Hej!Piszę tu bo nie mam sie komu wyzalić.Byłam za granicą, teraz wróciłam do Polski, i wróciłam do depresji...Za granicą brałam profilaktyczną dawkę, mój psychiatra powiedział ,że jakby się coś działo zwiekszymy dawkę i wszystko szybciej pójdzie...niestety nie poszło szybciej albo ja jestem niecierpliwa...biorę zwiększoną dawkę od tygodnia i czuje sie gorzej niż wcześniej...:( czuję się okropnie mam mysli takie autodestrukcyjne nie czuje ciała(próg bólu ogromnie zmniejszony)...po tych lekach,nie wychodzę prawie nigdzie chociaż mnie ciągnie żeby już coś robić,ale ciało mi nie pozwala...wydaje mi się że wszyscy się na mnie patrzą,ze po mnie widać, że jestem chora...:( Nie wiem co robić,drapie się po rękach ze zlości, ze czas przecieka mi przez palce a ja nic nie robie...:(Przepraszam ze tak chaotycznie jest to napisane ale pisze to co czuje...:(

Re: Nie wiem już co robic...

przez Viridian 20 paź 2010, 19:14
Z tego, co pamiętam to na początku brania leków antydepresyjnych objawy mogą się nasilać, dlatego lepiej jest jednocześnie chodzić na terapię.

Re: Nie wiem już co robic...

przez ewaryst7 20 paź 2010, 19:16
Wlaśnie.Koniecznie spróbuj terapii..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg