Rozbraja mnie ta cala sytuacja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Rozbraja mnie ta cala sytuacja

przez Viridian 27 paź 2010, 18:13
michał88 napisał(a):
Skończyłem....stosunki Międzynarodowe ...
Co to za kierunek ?
Ja jeśli już to chciałem zawsze Historię , ale skończ studia i już czego chcesz...
Jak widzę zdjęcia z facebook znajomych ze świata a ja gdzie byłem ?
W sąsiednim mieście...
Starych nie na widzę , nie chce ich znać

Przyznam, że kierunki humanistyczne są mi obce. :)
Ale mógłbyś z takim wykształceniem zająć się dziennikarstwem. A jeżeli masz dostęp do netu, to pisanie artykułów online zawsze przyda się do CV jako doświadczenie, nawet jeśli nie robisz tego zawodowo.

przez fallenone26 30 paź 2010, 14:56
Michal88: A powiedz mi, czy Twoja obecna praca motywuje Cie, czy raczej poglebia depresje? Co jest dla Ciebie teraz priorytetem. Masz w ogole takowy?

przez michał88 01 lis 2010, 17:53
Hey
Trochę mnie nie było dzień w dzień do pracy i dużo jej było.
co do ""Przyznam, że kierunki humanistyczne są mi obce. :)
Ale mógłbyś z takim wykształceniem zająć się dziennikarstwem. A jeżeli masz dostęp do netu, to pisanie artykułów online zawsze przyda się do CV jako doświadczenie, nawet jeśli nie robisz tego zawodowo."
Zacząłem pisać ...recenzje książek prosiłem znajomych o opinie ale tylko ...ok, fajne...nic krytycznego.
Śle CV wszędzie nie boje się pracy pakowacza czy sprzątania ale mam 1 warunek....nie w Polsce

A powiedz mi, czy Twoja obecna praca motywuje Cie, czy raczej pogłębia depresje? Co jest dla Ciebie teraz priorytetem. Masz w ogolę takowy?
Praca czy mnie motywuje ?? mam do niej ambiwalentny stosunek to znaczy od bimbać swoje i do domu .
Problemem jest inny ja myślę że tak naprawdę moje zawiedzione uczucia do matki . Zawsze jej pomagałem , gdy ojciec wyrzucał z domu ja szedłem z nią . Ona się na mnie odgrywała to moja wina...Dlatego chciałem by to doceniła by raz powiedziała że jest ze mnie dumna . Dlatego dławiłem samego siebie . Widział jak się zamykam jak z nerwowego trybu życia nie mogę spać , jak rosną mi kurzajki.Ale liczyły się jej prestiż przy stole , nie ja ...
drugi aspekt mojej depresji to ja sam . Mój plan był prosty :
1.Technikum i wyprowadzka z domu wyjazd za granicę
2 . studia za granicą na pewno Historia i jeżyk rosyjski lub hiszpański może kurs fotografii ??
Zacząłem nawet ...poszedłem do gim do klasy ang i jak nie umiałem nic tak wychodziłem ze znajomością , że chciałem zdawać FCE , ale od LO moja motywacja spadała systematycznie aż do studiów gdy pogodziłem się z losem ale gwoździem było...gdy mój brat poszedł do mojego technikum gdyby nie mój promotor bym olał wszystko . Skoro taki mnie los czeka życie za kare .
Priorytet ??
Praca za granicę i nauka języka zmiana nazwiska by nigdy nie skojarzył mnie z rodzicami nie chce ich znać , nie chce mieć nic wspólnego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Viridian 02 lis 2010, 21:59
michał88 napisał(a):Hey

Zacząłem pisać ...recenzje książek prosiłem znajomych o opinie ale tylko ...ok, fajne...nic krytycznego.
Śle CV wszędzie nie boje się pracy pakowacza czy sprzątania ale mam 1 warunek....nie w Polsce

Zawsze możesz prosić o krytykę w necie; moim zdaniem lepiej jest poszukać kogoś z odpowiednim doświadczeniem, bo znajomi mogą po prostu nie mieć wiedzy o literaturze, o której piszesz.

przez fallenone26 04 lis 2010, 14:36
Nadal nie moge znalezc pracy. Tylko jakies beznadziejne oferty typu telemarketing albo praca fizyczna, czyli cos, co na pewno jeszcze bardziej poglebi moja depresje. Ahh...szkoda gadac.

przez michał88 04 lis 2010, 21:07
ja pracuje na myjni po STUDIACH tak mocno moi starzy na mnnie wymogli że rozpali we mnie ogień zemsty i pogłebili depresje....

przez Polanka 08 lis 2010, 02:00
napisz na priva

przez fallenone26 09 lis 2010, 17:45
michał88 napisał(a):ja pracuje na myjni po STUDIACH tak mocno moi starzy na mnnie wymogli że rozpali we mnie ogień zemsty i pogłebili depresje....

Im dluzej tam bedziesz pracowal, tym gorzej dla Ciebie. Niestety kierunek studiow, ktory wybrales, nie jest perspektywiczny jesli nie masz "plecow" badz fajnego dekoltu.

przez michał88 11 lis 2010, 07:48
fallenone26 napisał(a):
michał88 napisał(a):ja pracuje na myjni po STUDIACH tak mocno moi starzy na mnnie wymogli że rozpali we mnie ogień zemsty i pogłebili depresje....

Im dluzej tam bedziesz pracowal, tym gorzej dla Ciebie. Niestety kierunek studiow, ktory wybrales, nie jest perspektywiczny jesli nie masz "plecow" badz fajnego dekoltu.

Ja nie WYBRAŁEM , On został wybrany !!
To wiem , ale oni uważali że jak zostane przedstawicielem handlowym i będe miał to co oni tak pracowali ....PRACE SAMOCHÓD
Ja to mam gdzieś wole żyć w jednopokojowym mieszkaniu robiąc to co kocham !!

Sortuj wg