Rozbraja mnie ta cala sytuacja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Rozbraja mnie ta cala sytuacja

przez Lili27 24 paź 2010, 00:10
Widać trafiasz zawsze na jakieś laski nie tego :)

Ja jestem lekko szalonym typem ale jakoś zawsze gdy trafiałam nawet na najbardziej twardych facetów udawało mi się ich ujarzmić i jakoś połączyć fajne damsko- męskie relacje z przyjaźnią (a miewałam facetów po przejściach, takich bez przejść i jednego biseksualnego z ukierunkowaniem na mężczyzn właśnie hehe no i w przenośni uciekłam mu sprzed ołtarza). :mrgreen:

Powołując się na Biblie: "Szukajcie a znajdziecie" życzę Ci powodzenia :)

przez harpagan83 24 paź 2010, 00:16
jednego biseksualnego z ukierunkowaniem na mężczyzn właśnie hehe no i w przenośni uciekłam mu sprzed ołtarza

AAAAHAHAHAHHAHAHAHA BOSZEEEE :why: :mrgreen:

nieno Lili27 jesteś bardziej bezlitosna od billadena masakra. Jak można komuś ucieć z przed ołtarza :mrgreen: .
Jak by mi tak jakaś dziewucha by zrobiła to bym zrobił zamach stanu i bym sie wysadził w pałacu prezydendzkim :mrgreen: .
Teraz to już mnie tylko utrwaliłaś w przekonaniu,że zostane sam, bo mi właśnie podobają sie takie hardkorowe seksi djablice, co nikt nie przewidzi co im do ich pięknej główki przyjdzie :P .
I właśnie one mną gardzą :cry: Nie moge poprostu masakra buuuuuuuuuuuu
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Lili27 24 paź 2010, 00:25
No to Cię pocieszyłam hahahahaha :D

Muszę sprostować, że nie dosłownie uciekłam sprzed ołtarza ale wycofałam się z tego i owego. Trochę ciężko mi się ustatkować bo mam ochotę cały czas szumieć mimo mojego podeszłego wieku <27l> niemniej zawsze to raźniej gdy jest z kim szumieć <oczko> Ja uwazam ze po prostu trzeba szukać do oporu i w końcu się uda. Ja np też bywam draniowata ale nadrabiam poczuciem humoru <skromna> i chyba sama też szukam zawsze drani (takich którzy kiedy trzeba wyrazą swoje zdanie, kiedy trzeba pogłaszcza po włoskach a innym razem przełożą przez kolano.. ups rozmarzyłam się) :lol: . Po prostu gdy "nieszczęścia chodzą parami" jest pięknie :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez harpagan83 24 paź 2010, 00:37
Lili27 napisał(a):No to Cię pocieszyłam hahahahaha :D

Muszę sprostować, że nie dosłownie uciekłam sprzed ołtarza ale wycofałam się z tego i owego. Trochę ciężko mi się ustatkować bo mam ochotę cały czas szumieć mimo mojego podeszłego wieku <27l> niemniej zawsze to raźniej gdy jest z kim szumieć <oczko> Ja uwazam ze po prostu trzeba szukać do oporu i w końcu się uda. Ja np też bywam draniowata ale nadrabiam poczuciem humoru <skromna> i chyba sama też szukam zawsze drani (takich którzy kiedy trzeba wyrazą swoje zdanie, kiedy trzeba pogłaszcza po włoskach a innym razem przełożą przez kolano.. ups rozmarzyłam się) :lol: . Po prostu gdy "nieszczęścia chodzą parami" jest pięknie :mrgreen:

I właśnie zakochuje sie w takich dziewczynach ;) a puźniej cierpie, jak w cierpieniach młodego wertera :mrgreen: . Gdybym nie miał problemu z podrywaniem i uwodzeniem kobiet to bym sie nie przejmował że jakaś Panna uciekła mi z przed ołtarza. Mial bym zawodniczki rezerowe 8)
I własnie zauważyłem że z miłosci to sie wieszają kolesie tacy jak ja. co długo nie mieli dziewczyny i jak juz ją znajda to myślą ze złąpali Pana Boga za nogi. A potem Game Ouver. Dowiadują sie że to nie to ze musimy sie rozstać, tak będzie lepiej itd.
I co i lipa Była dziewczyna i juz jej nima. Co innego typ co nie może sie opedzić od dziewczyn, albo przynajmniej, nie ma problemu ze znalezieniem sobie dziewczyny. Żuci go jedna to znajdzie sie Inna :tel2: . Ale co tam życie to nie bajka to jebajka, na świecie ludzie o suchej wodzie i mokrym chlebie musza egzystować, a mnie sie miłości zachciewa. A doroboty poszedł ty :mrgreen:
To wymaga pełnego angażu

przez Lili27 24 paź 2010, 00:46
Jak szczerość to szczerość :)

Ok przyznaję, że w swoim życiu 4 na 5 razy to ja rzucałam a teraz krótko o przyczynach:

1/ Miałam 14 lat i wydawało mi sie że za wcześnie na romanse :mrgreen:

2/ Pierwszy poważny związek ale trafiłam na mega domatora (ile można siedzieć w domu za rączkę i patrzeć sobie w oczy). Ps. Poza tym nie chciał oglądać ze mną horrorów i na wszystko sie zgadzał (poza wychodzeniem z domu). Szlag może trafic gdy ktoś na Twoje pytanie "Gdzie idziemy Misiu" odpowiada "Gdzie chcesz dziubku"

3/ Trafiłam na typ Drania (ten biseksualny) ale w przesadnym tego słowa znaczeniu. Były chwile gdy był kochany i chwile gdy bałam się ze za chwile będę miała śliwke więc uciekłam gdzie pieprz rośnie

Ps. Z matematyką chyba u mnie na bakier bo gdzie tu 4/5 :mrgreen: Whatever, jak widac każdy kij ma dwa konce. A nad nieśmiałościa mozna popracować, wiem bo to przerabialam z moim byłym z punktu 2 (Teraz nie jestesmy juz razem ale przynajmniej stał sie fajnym draniem hehe)

przez harpagan83 24 paź 2010, 01:10
Lili27
To pięknie że wychowujesz sobie mężczyzn na ludzi, chwałą Ci za to :uklon: .
Ale ja nie jestem nieśmiały to nie w tym problem, i nie w tym, że nie chce nigdzie wychodzić, do niedawna myślałem że może porostu jestem za sztywny, ale ostatnio się wyluzowałem i zacząłem mieć poczucie humoru. A mimo to lipton :roll: .
Ale nie będę się poddawał. Czasami uda mi się coś wyrwać i to całkiem niezłą Panią :mrgreen: , tylko problem w tym żeby ją przy sobie zatrzymać.
Najbardziej był bym wdzięczny żeby taka dziewczyna na zakończenie powiedziała za co nie chce się dalej ze mna spotykać w tedy bym mógł popracować nad swoimi wadami, które faktycznie im przeszkadzają. Ale niestety żadna nie ma cywilnej odwagi mi tego powiedzieć prosto w oczy, albo chociaż napisać w smsie :? .
A swoją drogą 14 lat to aktywna byłaś :mrgreen: . Ja w wieku 14 lat to kobiety w świerszczykach widziałem, a moją najwierniejszą partnerką była własna ręka :P
To wymaga pełnego angażu

przez Wujek_Dobra_Rada 24 paź 2010, 12:01
Lili27 napisał(a):Wujek_Dobra_Rada

Sranie w banie. Wszystko zależy od tego w jaki sposób odstawiasz leki. Ja gdy pierwszy raz odstawiłam bez wiedzy lekarza i zbyt gwałtownie faktycznie miałam zjazd po równi pochyłej i koszmarne samopoczucie. Teraz juz jestem dawną sobą bo po powrocie do leków odstawiałam je stopniowo chodząc równocześnie na terapie psychodynamiczna (czy jakoś tak ;) ). Twoje "pocieszanie" można przyrównać do sytuacji gdy człowiek stoi na moście i waha się czy skoczyc, wystarczy Ciebie "poczytac" i skok murowany. Weźże chłopie dupe w troki i zajmij sie czyms pozytecznym :P

Nie sranie w banie, tylko jest to smutna prawda, która tyczy sie większości przypadków, ludzi biorących leki. Nie jest to mój wymysł. I metoda odstawiania nie ma większego znaczenia tutaj. Efektem szybkiej odstawki, są brutalniejsze skutki uboczne, ale organizm powinnien się skalibrować. Skoro tego nie robi jest coś na rzeczy. I daruj sobie kobito durnowate teksty typu ''weźże chłopie dupe w troki''.
Wujek_Dobra_Rada

przez Lili27 24 paź 2010, 12:58
Wujek_Dobra_Rada

Wiesz, ze ludzie oburzają się podobno tylko wtedy gdy usłyszą prawdę :blabla:
PS. Możesz mi powiedzieć co Ci daje rozsiewanie na tym forum zgorzkniałych tekstów dołujacych ludzi którzy zaglądają tutaj by usłyszeć słowa otuchy?

PS. Harpagan
Nie mam pojęcia gdzie leży problem hmm. Znam cała masę związków gdzie czasami ludzie łącza się w pary na zasadzie (piękna i bestia czy piękny i bestia) :D <oczywiście nie odnoś tego do siebie to tylko taka dygresja>. A wiesz co spaja te związki? Właśnie to, ze Ci mniej piękni nadrabiają zajebistymi charakterami i poczuciem humoru. A jak Ci wychodzą rozmowy z kobietami?
Ostatnio edytowano 24 paź 2010, 13:03 przez Lili27, łącznie edytowano 1 raz

przez Wujek_Dobra_Rada 24 paź 2010, 13:02
Lili27 napisał(a):Wujek_Dobra_Rada

Wiesz, ze ludzie oburzają się podobno tylko wtedy gdy usłyszą prawdę :blabla:

Myśl sobie dalej kategoriami 15 latki

PS. Możesz mi powiedzieć co Ci daje rozsiewanie na tym forum zgorzkniałych tekstów dołujacych ludzi którzy zaglądają tutaj by usłyszeć słowa otuchy?

Przeczytałas wogóle posty kolesia? Widziałaś co wypisuje? Ludzie mają różne intencje przychodząc tutaj. Chęć ponarzekania jest najbardziej powrzechna.
Wujek_Dobra_Rada

przez Lili27 24 paź 2010, 13:06
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Przeczytałas wogóle posty kolesia? Widziałaś co wypisuje? Ludzie mają różne intencje przychodząc tutaj. Chęć ponarzekania jest najbardziej powrzechna.

Wybacz mój drogi ale po pierwsze od tego o czym wspominasz powinien być dział "jęczarnia". A po drugie skoro kolega Zagubiony wypisuje jak mu źle a po każdym miłym słowie odpowiada "dziękuje" to raczej nie jest typem w stylu "Kto mi poda nóż bym się pociął".

przez Wujek_Dobra_Rada 24 paź 2010, 14:25
Lili27, To przenieś swoją dyskusję na temat byłego bisexuala na priv. Nie będziesz mnie cenzurować co i gdzie mogę piać.
Zarzucasz mi bycie ''niesubtelnym'' , natomiast kolega wspominał, że po części depresja jes u niego wynikiem niechcianych skłoności homosexualnych, a ty piszesz, że zwiałaś komuś takiemu sprzed ołtarza. To, że ty masz lepszy nastrój, nie uprawnia Cię do pieprzenia głupot w stylu ''weź się w garść''. Jeśli masz z tym problem to zmień forum, bo nic tu po tobie.
Wujek_Dobra_Rada

przez wovacuum 24 paź 2010, 14:30
Lili27,przeczytaj sobie wièkszosc postow Wujka a potem wyrazaj o Nim swoje zdanie..jestes tu dopiero od kilku dni a juz oceniasz :roll: :pirate:
wovacuum

przez Lili27 24 paź 2010, 14:47
wovacuum napisał(a):Lili27,przeczytaj sobie wièkszosc postow Wujka a potem wyrazaj o Nim swoje zdanie..jestes tu dopiero od kilku dni a juz oceniasz :roll: :pirate:

Zarzucasz mi brak czytania z uwagą a moje wypowiedzi sam wyrywasz z kontekstu <znasz to powiedzenie przyganiał kocioł garnkowi?> :twisted: Zanim zaczniesz komentować to doczytuj do końca.

Wujek_Dobra_Rada napisał(a):To, że ty masz lepszy nastrój, nie uprawnia Cię do pieprzenia głupot w stylu ''weź się w garść''. Jeśli masz z tym problem to zmień forum, bo nic tu po tobie.

Na to forum zaglądam od bez mała 3 lat tylko wcześniej reprezentowałam "drugą stronę" tzn osoby, które przeżywają dramat depresji <miałam inny nick ale to nic nie wnosi do sprawy>. To co pamiętam z początków zaglądania tutaj to przede wszystkim fakt, że po czytaniu wypowiedzi wielu osób naprawdę nachodziła mnie ochota by się pociąć. Nie zmuszam nikogo do tego by stosował się do moich słów, tylko próbuje niektórym pomóc wypowiedziami w stylu "Można wyjść z tego bagna". Jeżeli masz problem z tym, że ktoś próbuje innym pomóc a nie wbija im gwoździe do trumny to Ty może sam pomyliłeś forum.

wovacuum napisał(a):Lili27,przeczytaj sobie wièkszosc postow Wujka a potem wyrazaj o Nim swoje zdanie..jestes tu dopiero od kilku dni a juz oceniasz :roll: :pirate:

Powtórzę się, to, że nie pisywałam tutaj od 3 lat nie znaczy, ze nie jestem na bieżąco z tym co się tutaj dzieje. Jezeli zostanę zbanowana za wolność słowa i próbę pomocy tym którzy jej tutaj szukają mówi się trudno

przez wovacuum 24 paź 2010, 14:54
Lili27, a kto tu mowi o banowaniu?? :roll: W dalszym ciàgu jednak,smiem twierdzic,ze ocenilas Wujka tylko po kilku postach.Posty doczytujè do konca.zawsze.A co ma tu do tego powiedzenie "przyganial kociol garnkowi"?oswiec mnie proszè,bo cos nie kumam. :D
W sumie to off-topa robimy w tym temacie. 8)
wovacuum

Sortuj wg