pomocy!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

pomocy!!!

przez primaaprilis 17 paź 2010, 20:00
Proszę niech mnie ktoś wysłucha!!!
Czuję sie taka... własciwie to nie wiem jak sie czuję. Mam wrażenie, że zaraz wystrzeli ze mnie fontanna łez. Muszę się wyryczeć ale nie mam komu :(

Re: pomocy!!!

przez Misiek_NL 17 paź 2010, 20:01
primaaprilis, To płacz w poduszkę... To też pomaga gdy nie ma nikogo obok
Misiek_NL

przez Nodame 17 paź 2010, 20:02
Może napisz co Ci na sercu leży, poza tym jest tu gdzieś temat "Przytulanki" i jeśli chcesz się przytulić na odległość to można tam - no ale niestety to nie pomaga jak prawdziwy uścisk.

Skąd pomysł na taki nick?
Nodame

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez primaaprilis 17 paź 2010, 20:08
właściwie sama nie wiem co mi leży na sercu i w tym tkwi problem. czuję się taka niepotrzebna i zbędna.

urodziłam sie 1 kwietnia stąd primaaprilis.

przez Nodame 17 paź 2010, 20:15
W takim razie rada Miśka jest najlepsza - popłacz sobie, ulży Ci, mam nadzieję.
Masz racje w takich chwilach obecność drugiej osoby jest nieoceniona, ale co zrobić gdy jej nie ma? No własnie co? Płakać w poduszkę :(
Nodame

przez Miss Daisy 17 paź 2010, 20:17
primaaprilis napisał(a): czuję się taka niepotrzebna i zbędna.

Primaaprilis,

Ooch,dobrze, nareszcie ktos kto przekona niektóre osoby na tym forum,ze nie sa tu niepotrzebne.... No i oczywiscie Twój sposób postrzegania siebie uswiadomi niektorym,ze taki problem jest po prostu banalny,a wynikac moze z wielu powodów takich jak np. niska samoocena, brak zaspokojenia potrzeb emocjonalnych ,czy tez wychowanie badz przebywanie w srodowisku alkoholowym, tam gdzie potrzeby jednostki byly tlumione i czuje sie ona wazna dopiero wtedy,gdy BYLA POTRZEBNA . Powodów moze byc wiele.

Jestes fajna i ok TAKA ,JAKA JESTES (ze swoimi zaletami i wadami- bo kazdy jest UNIKATEM I cos wnosi do spoleczenstwa), dlatego SUPER,ZE TU JESTES... A co do prima aprilis to zarty primaaprlisowe bywajá fajne i dajá mnóstow radosci.....

Co w sobie lubisz?

Miss Daisy

przez primaaprilis 17 paź 2010, 20:32
co w sobie lubię?? trudne pytanie. chwilowo nic mi do głowy nie przychodzi.

Sortuj wg