mój problem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

mój problem

przez ja17 16 paź 2010, 17:33
Witam , nie wiem czy pisze w dobrym miejscu . Postaram sie przedstawic moj problem z ktorym walcze od bardzo dlugiego czasu. Chodzi o to ze odtwarzaja mi sie w głowie różne dzwieki , slowa po tym jak je gdzies usłysze . np. Slucham muzyki a potem przez caly dzien slysze to w mojej głowie i powtarzam sobie w kołko ten tekst i nie moge przestac , jest to bardzo uciążliwe . Czasem nawet same dzwięki bez słow , tylko zasłyszane w ciągu dnia . Dodam , ze lecze sie na depresje ale jak narazie leki nie pomagaja , lykam Mozarin i kventiax. Byłem miesiąc w szpitalu w ktorym stwierdzili zaburzenie schizotypowe ale sam nie jestem przekonany co do tej diagnozy i ciagle sie zastanawiam co mi jest , doszukuje sie wszystkich chorób , to jest straszne . O czym moze swiadczyc to odtwarzanie "mysli" , nie wiem czy mozna to nazwac myslami , sam nie wiem co to jest , bardziej głosy.Prosze o pomoc.

Re: mój problem

przez ewaryst7 16 paź 2010, 17:54
Witaj.Nie wiem na czym to polega.Też tak mialam.Dlugo niestety.Minęło, kiedy przestałam się tym martwić.I Tobie radzę.Nie martw się.

przez ja17 16 paź 2010, 18:00
Myslałem , ze jestem sam na świecie z tym problemem....a brałeś jakieś leki ? co Ci powiedział lekarz ? opisz jak to wygladało dokładnie u Ciebie .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 16 paź 2010, 19:13
Wyglądalo to dokladnie jak u Ciebie.Z lekarzem o tym nie rozmawialam , bo po co? To tylko nerwica...Jestem pewna.

przez RepairMySoul 16 paź 2010, 22:09
Nie jestem psychologiem, to co napisze to tylko moja własna opinia którą posiadam dzięki obserwowaniu siebie.
Mam to samo, od paru miesięcy, w sumie to nie takie uciążliwe, jak dla mnie mogą byc to dwa powody.

Pierwszy, nerwica natręctw ?
Drugi [ który pasuje mi najbardziej i szczerze w to wierze ] Twój mózg cie chroni i po troszku ty, nie wiem czy tak jak ja masz głupie mysli, czasami suicydalne, etc.
Ja np nuceniem piosenki cały piekny dzien zagłuszam mysli typu :
- A czy ja to ja ?!
- Może umarłem, a to piekło ?
- Zaraz umre !

I Inne bzdety którymi co drugi nas rzyga :)

Kontakt z psychologiem ? psychiatrą był ?
"Mów mi prefekt - duszy defekt
Jedna szata - tysiąc metek"
~~RepairMYSoul

http://lightsinthehell.blogspot.com

Sortuj wg