Mam problem ze sobą od dłuższego czasu ...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Mam problem ze sobą od dłuższego czasu ...

przez Viridian 18 paź 2010, 22:38
Terapeuta nie jest od tego, żeby zmieniać twoje życie. Ale jeżeli twoje zmęczenie i smutek są spowodowane chorobą, to wtedy lekarz lub psycholog mogą pomóc.

przez ppm511 19 paź 2010, 00:07
Uświadomiłem sobie tzn przynajmniej tak mi sie wydaje, ze ta depresja wynika z tego, że nie potrafie sobie znaleść zajecia, a jak sie ma za duzo wolnego czasu to sie zaduzo mysli... . Staram się właśnie znaleść sobie jakas pasje nie wiem co to ma byc i tu jest problem, ale caly czas mysle co moglbym robic, co to mogloby byc. A do psychologa udam sie wtedy jak juz wyczerpie sie ze mnie cala energia i skoncza mi sie pomysly . Najgorsze jest to, ze chce cos zrobic, ale nie chce mi sie . Wiem ze to dziwne ... . Sam sobie zaprzaczam. Musze ktoregos dnia wstac i wszystko zmienic i sie tego trzymac ! ;-)

przez Gods Top 10 19 paź 2010, 16:01
ppm511 napisał(a):Uświadomiłem sobie tzn przynajmniej tak mi sie wydaje, ze ta depresja wynika z tego, że nie potrafie sobie znaleść zajecia, a jak sie ma za duzo wolnego czasu to sie zaduzo mysli... . Staram się właśnie znaleść sobie jakas pasje nie wiem co to ma byc i tu jest problem, ale caly czas mysle co moglbym robic, co to mogloby byc.
A może Twoje problemy biorą się z tego, ze wszystko chcesz zrobić/osiągnąć sam, podczas gdy Twoja psychika buntuje się przeciw temu dając Ci do zrozumienia, byś "pozwolił sobie pomóc" ? ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ppm511 19 paź 2010, 21:54
Możliwe, hmm bardzo możliwe jak się tak zastanowie... Dzieki za spostrzezenie nie zastanawialem sie nad tym ... :P

Sortuj wg