witam

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

witam

przez depresja41 07 paź 2010, 23:34
jestem kobietą już dojrzałą mam aż lub tylko 41 lat... od jakiegoś czasu nic mi się nie chce,wszystko jest bez sensu,mam myśli samobójcze,boję się ludzi więc z domu staram się nie wychodzić i nie wychodzę.
Do lekarza nie pójdę ....kiedyś chodziłam owszem ale przepisywali mi tylko tabletki i uważali ,że wszystko jest dobrze.
To jest potworne dla mnie jesień to najgorsza pora roku,nawet taka ładna złota,słoneczna jesień mnie przygnębia i dołuje.

Re: witam

przez depresja41 07 paź 2010, 23:43
witam kochani....

[Dodane po edycji:]

mam nadzieję,że znajdę tu zrozumienie,chociaż wątpię bo uważam ,że aby zrozumieć innych najpierw należy zrozumieć siebie.
a ja nie tylko siebie nie rozumiem ale i nie lubię ,nie znoszę tego własnego marudzenia,użalania nad sobą,ale nie wiem jak z tym walczyć nie mam pojęcia jak to pokonać :!:
najgorsze są samotne wieczory ,pustka ,cisza i durne myśli....

[Dodane po edycji:]

depresja41 napisał(a):witam kochani....

mam nadzieję,że znajdę tu zrozumienie,chociaż wątpię bo uważam ,że aby zrozumieć innych najpierw należy zrozumieć siebie.
a ja nie tylko siebie nie rozumiem ale i nie lubię ,nie znoszę tego własnego marudzenia,użalania nad sobą,ale nie wiem jak z tym walczyć nie mam pojęcia jak to pokonać :!:
najgorsze są samotne wieczory ,pustka ,cisza i durne myśli....

'Chciałem już zamknąć dzień na klucz
Jak doczytaną księgę,
Owinąć się czarną ciszą
I zasnąć na potęgę'

Sortuj wg