Dlaczego brak mi sił ??!!!!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Dlaczego brak mi sił ??!!!!!!

przez Gimli0Shire 07 paź 2010, 22:50
Dlaczego, pytam? Dlaczego jest tak, że inni ludzie dzwigają sie po swoich przeżyciach, często mieli jeszcze gorzej niż ja-śmierc, wypadek, a ja nie potrafie wyjśc z tej cholernej depresji?? Dlaczego tak bardzo mnie niszczy, nie mogę się bronic, dopada nagle, zachodzi od tyłu... Dlaczego znów nie chce mi się życ, znów wszystko straciło sens... A mowili, ze bedzie juz tylko lepiej, ze po kuracji w szpitalu zawsze jest lepiej. A teraz siedze i płacze, nad sobą i nad tym co sie dzieje a nie moge tego kontrolowac. Jak zyc z tym pietnem które narzuciło życie, powiedzcie, bo ja nie wiem już nic, niewiem jak życ... A dlaczego? Niewiem, tak po prostu- i to jest właśnie najzabawniejsze w depresji. Uważasz się za "czubka" a nie masz żadnych podstaw i nie wiesz dlaczego, ale taki jestes wlasnie w swoich oczach- inny niz pozostali, skazany na cierpienie i zagłade...
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli.Tak-jakbyś znalazła się w obcym kraju-widzisz wszystko co się wokół Ciebie dzieje,ale nie potrafisz się porozumieć i uzyskać znikąd pomocy,bo nie mówisz językiem tubylców
-Każdy z nas czuł to kiedyś
-Bo wszyscy,w taki czy inny sposób jesteśmy szaleni

Re: Dlaczego brak mi sił ??!!!!!!

przez kochanie 10 paź 2010, 15:19
nikt nie wie dlaczego.. dowiesz sie dopiero po smierci..
Jan Paweł II mówił, że nie sposób zrozumieć cierpienia bez Chrystusa.. moze w tym jest klucz do Twoich pytań..
Powodzenia :)

Re: Dlaczego brak mi sił ??!!!!!!

przez Gimli0Shire 10 paź 2010, 20:51
Kochanie, dziękuję za ciepłe słowa- to tak niewiele, a jednak aż tak wiele...
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli.Tak-jakbyś znalazła się w obcym kraju-widzisz wszystko co się wokół Ciebie dzieje,ale nie potrafisz się porozumieć i uzyskać znikąd pomocy,bo nie mówisz językiem tubylców
-Każdy z nas czuł to kiedyś
-Bo wszyscy,w taki czy inny sposób jesteśmy szaleni

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg