Jestem opuszczona, zdradzona w najgorszy sposób jaki może by

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Jestem opuszczona, zdradzona w najgorszy sposób jaki może by

przez Aniusia 29 wrz 2010, 09:14
Witam wszystkich serdecznie. Nazywam sie Ania ,pochodzę z Torunia. Mam 43 lata , dwoje dzieci. Z mężem jestem w separacji a ostatnio opuścił mnie człowiek którego kocham najbardziej na świecie. Zostałam zdradzona i oszukana w bardzo brzydki sposób. Czuje pustę, nie widzę sensu życia, mam stany lękowe, brak snu powoduje to ,że nie daje rady w pracy. Chcę uciekac ale nie wiem dokąd. Pogadajcie zemną, proszę.

Re: Jestem opuszczona, zdradzona w najgorszy sposób jaki może by

przez ewaryst7 29 wrz 2010, 10:34
Witaj:)Przeżyłam dokladnie to samo..Napisz do mnie na priwa.Bardzo chętnie pogadam.

przez rober6666 29 wrz 2010, 10:48
A mnie ciekawi dlaczego z Mężem jesteś w separacji....
Może przyczyną był ten "cudowny" mężczyzna który Cie teraz zostawił??
Ten typ szmaty rozbijającej cudze związki , po to żeby sie zabawic , obiecac cuda a potem CIAO .....
Niewiele brakowało aby moje małżeństwo sie rozpadło. Jeszcze nie wiadomo jak to sie skończy. Właśnie z takiego powodu.
Okazało sie , że poleciała na slodkie słówka frajerka, ktory obiecywal związek, kolejne dzieci i w ogóle High Live w milosnym zamroczeniu, a okazało sie , że ma żonę ,z ktorą nie zamierza sie rozstawać.
Przepraszam , jeśli Cie uraziłem swoimi domysłami, bo byc może Twój Mąż okazał sie .......wiadomo kim.
Wiem , z meskiego punktu widzenia jak to boli.
Minęło ponad pół roku, a ja dalej nie potrafie tego tematu zamknąć.
Współczuję.
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aniusia 29 wrz 2010, 10:56
Poniekąt tak, rozstałam się z mężem bo pokochałam kogo innego. Po 22 latach w sumie nieudanego małżeństwa odważyłam się na ten kro. Myślałam ,że boga za nogi złapałam a tu bach.... Cierpi teraz cała moja rodzina a ja nie mogę się pozbierać.

[Dodane po edycji:]

Oj tak był cudowny , planowaliśmy przyszłość do końca już, moje dorosłe dzieci w końcu przekonały się do niego. Zamieszkaliśmy razem. Cud ,miód. Całował po stopach. W końcu przyłapałam go na nocnych pogaduszkach na gg. Okazało sie ,że jak śpię to on podrywa, umawia się i wyznaje miłość innym kobietom. Przeżywam czysty obłęd, sprawa jest świeża ,wyprowadził sie w sobotę.

[Dodane po edycji:]

A tak na marginesie co to znaczy abym napisała na priwa?

przez rober6666 29 wrz 2010, 11:08
Dziękuje za szczerość.Mało kto by się odważył.
Nic mądrego nie jestem w stanie napisac. Sam się nie uporałem z demonami przeszłości. Tylko , że jestem w roli pokrzywdzonego niestety, całkowicie moim zdaniem bez powodu. Lecz zawsze tak jest , że przelotny, uśmiechniety znajomy/znajoma wydaje sie byc świeższy i lepszy od zmęczonego np praca , niewyspanego i nieogolonego jeszcze partnera życiowego, ktorego ma sie na co dzień.
Wiem jak cierpisz, lecz troche Twojej w tym winy, skoro wiązałas duże nadzieje i uczucia z kolesiem , ktory chce budować szczęscie na cudzym nieszczęsciu....Tacy ludzie to szmaty, ktore inaczej nie potrafia zyc , jak tylko na krzywdzie ludzkiej.
....lecz kosa zawsze w końcu trafia na kamień..........
na pewno jesteś silną Kobietą-2 dzieci potrafi pewnie nieźle zahartować.
Dasz radę
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez rober6666 29 wrz 2010, 11:11
Na priva ??
Przy każdym poście , na dole jest taka mała rubryka PW
Klikasz na nia i piszesz prywatna wiadomośc do osoby , ktora post napisała.
Ty masz u góry po lewej stronie rubrykę "nowych wiadomości"
Tam odczytujesz prywatne wiadomości do Ciebie
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez czarny_motyl 29 wrz 2010, 21:56
rober6666 napisał(a):ktory chce budować szczęscie na cudzym nieszczęsciu....Tacy ludzie to szmaty, ktore inaczej nie potrafia zyc , jak tylko na krzywdzie ludzkiej

Mądre słowa. Strasznie dużo ludzi takich po ziemi chodzi. Tacy jak my powinni takich zdecydowanie unikać. Przekonuję się, że mało jest ludzi którym naprawdę można ufać. I to jest bardzo smutne. Jest takie cierpienie, które wynika z braku zaufania do siebie i do świata.
"Jeżeli coś Cię boli - dobra wiadomość: żyjesz".

przez rober6666 29 wrz 2010, 22:05
Tak
Ja osobiście gdzieś tam głęboko, pod warstwami swojego "męstwa" i "kozactwa" strasznie cierpię, że po tym co zrobiła mi zona już NIKOMU I NIGDY nie zaufam tak jak to potrafiłem robić wcześniej....
Boli......
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez basia03 30 wrz 2010, 14:05
Tak to w życiu Aniu jest,że wszystko co zrobisz wraca do Ciebie.
Na krzywdzie ludzkiej budować się nie da, bo fundamenty marne i nietrwałe...i choć wydaje nam się w danej chwili,że z nami to wcale nie tak będzie , że nas to nie dotyczy, okazuje się,że nic bardziej mylnego...

Jest taka piosenka w której słowa brzmią :"...przysięgam Wam,że płynie czas, że płynie czas i zabija rany..."
i choć sama jeszcze w to nie bardzo wierzę, tego Ci życzę
basia03

przez ewaryst7 30 wrz 2010, 14:22
Bo zdrada boli.I to cholernie.I wiecie co? Flaki mi się wywracają , kiedy czytam i slyszę , że to "normalne"..Że zdrada w dzisiejszych czasach to normalka.NIEPRAWDA.Zdrada pozostanie świństwem.Przynajmiej dla mnie.Trzymajcie sie.Ja przeżylam.Teraz już nie ma do czego wracać..Jestem szcześliwa , że to już poza mną.

przez ewaryst7 30 wrz 2010, 15:35
O jakiej smyczy mowisz? Bo nie bardzo rozumiem?

przez rober6666 02 lis 2010, 10:51
niemądry napisał(a):ewaryst7, zdrada w każdych czasach jest "normalna" w tym sensie, że trudno jest utrzymać mężczyznę "na smyczy".

Aha-tylko mężczyźni zdradzają????
To śliski i bardzo emocjonalny temat.
Jedno jest pewne
Gdy zdradzi nas życiowy partner/partnerka do którego mieliśmy wspaniałe, pełne i kojące zmysły zaufanie , to otaczający Nas świat i nasze jego postrzeganie NIGDY nie będą juz takie same , jak "przed"..........
Straszne , lecz prawdziwe.
Jestem okaleczony , obdarty z ufności.... Cięzko z tym żyć, z brakiem kojącego balsamu jakim jest ZAUFANIE.
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez wovacuum 02 lis 2010, 11:50
rober6666, jak teraz sobie wyobrazasz swoje zycie??czy jak nastukasz do szmat temu gosciowi zktorym zdradzila Ciè zona,to poczujesz ulgè??czy nie pomyslales ,zeby rozstac siè z zonà i zaczàc nowe zycie,bez tego balastu jakim jest zdrada??ja nie potrafilabym wybaczyc.
wovacuum

przez LitrMaślanki 02 lis 2010, 12:23
Poniekąt tak, rozstałam się z mężem bo pokochałam kogo innego. Po 22 latach w sumie nieudanego małżeństwa

Trudno mi zrozumieć kobiety ,tyle czasu potrzeba aby dojść do wniosku ,ze małżeństwo jest nie udane ?rober6666 ma racje , zostałaś zdradzona i oszukana ,przez osobę która ..najprawdopodobniej brała czynny udział w rozbiciu małżeństwa. No cóż może to brutalne .Wraca do nas to co dajemy innym .Jakoś brak mi dla Ciebie współczucia . Sam też byłem zdradzony . I teraz o kobietach pokroju mojej EX mam wyrobione zdanie -Szmaty

I nie bierz tego do siebie ,nie znam Ciebie i nie mam prawa osadzać .Pisałem tylko o tych ktore znam .
LitrMaślanki

Sortuj wg