Renta

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Renta

przez Krzysiek1234 16 wrz 2010, 20:43
Miewam dziwne myśli. Na przykład takie, że powinienem iść na rentę psychiatryczną.

Nie radzę sobie, tak ogólnie. Poszedłem do szkoły, pierwszy zjazd był w porządku, ale za drugim wszystko pochrzaniło. Poczułem się beznadziejnie, naszły mnie czarne myśli, w tym samobójcze. Nawet nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, co mnie tam przerosło. Chyba wszystko...

W tej chwili czuję się trochę lepiej, ale jeszcze parę godzin temu z tej całej rozpaczy się rozkleiłem. Trochę lepiej się poczułem, gdy pomyślałem o tej nieszczęsnej rencie.

No w każdym razie, jestem ciekaw, czy wam też sprawia ulgę, kiedy sobie na pomyślicie, że moglibyście uciec od "tego wszystkiego" na przykład w rentę? Wiadomo, że pieniądze są małe, ale zawsze coś, zwłaszcza jeśli ktoś i tak ma jakieś rodzeństwo/rodziców gotowych wspomóc finansowo...

Re: Renta

przez Paranoja 16 wrz 2010, 20:54
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg