Depresja u 20 latka, co robić?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Depresja u 20 latka, co robić?

przez rdl 16 wrz 2010, 21:40
mam nadzieję bo już 2 miesiące skucha, akczolwiek jest lepiej bo zauważyłem ostatnio że odbiłem się od dna. jeżeli tak wyglądało dno to ja chcę się z niego jak najszybciej oddalić. na razie jest pozytywnie, jestem już po wizycie u lekarza. osobiście mówił, że jeżeli czuję mocną potrzebę to mam iść do psychologa, ale on na moim miejscu poczekałby jeszcze trochę, a na spokojność zapisał mi witaminki.
rdl

przez Zenonek 17 wrz 2010, 09:47
rdl,

Co ci zapisal ?

przez rdl 17 wrz 2010, 12:29
body max żeń szeń czy jakoś tak.
rdl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rdl 24 wrz 2010, 22:38
edit: mam kolejny problem, chociaż może mniejszy niż te poprzednial mianowicie: jak mam sobie poradzić i przyzwyczaić się do nowego miejsca zamieszkania. szybko przywiązuje się do jakiś rzeczy, ale ciężko odzwyczajam się od nich. przyjechałem w te miejsce sam, nie znam nikogo, ani nikt mnie. generalnie to chce mi się płakać i wracać do domu. pomocy...
rdl

Sortuj wg