Poczatki depresji - nawrot choroby :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Poczatki depresji - nawrot choroby :(

przez dariusx 12 wrz 2010, 15:44
Witam,

Lekarz przepisal mi fluoksetyne na moje stany depresyjne. Bralem po 20mg dziennie (rano) przez okres okolo 2msc i poczulem poprawe. W koncu odeszly mi chore mysli, uwierzylem w siebie i nabralem pewnosci w zyciu. Udalo mi sie nawet poznac i zauroczyc pewna dziewczyne :) Jednak od jakiegos czasu zauwazam, ze wszystko co mnie kiedys dreczylo powraca. Nie mam pojecia dlaczego - caly czas biore taka sama dawke leku. Nawet powrocily problemy z zoladkiem, bo caly czas chodze zestresowany nie wiadomo czym. Jaka moze byc przyczyna takiej sytuacji? Zaczynam sie martwic, a bylo juz tak fajnie ;/

PS. W tej chwili (od 2msc) biore Seronil 20mg w kapsulkach, ale blistry ktore mam sa juz 4 msc po terminie. Czy to moze miec jakies znaczenie?

Re: Poczatki depresji - nawrot choroby :(

przez dariusx 12 wrz 2010, 15:54
Tak sie zlozylo, ze odkupilem od kolegi, ktoremu juz nie byly potrzebne i zdazyly sie przez ten czas przeterminowac. Ale to przeciez tylko pare miesiecy, nie powinno miec to znaczenia.

Re: Poczatki depresji - nawrot choroby :(

przez Zenonek 12 wrz 2010, 16:14
dariusx,

No to wszystko jasne, subsancje chemicznie niby powinny miec dluga zdatnosc , ale moze byc zgola inaczej.

Kup sobie aktualny lek i zobacz jak bedzie.

Wedlug mnie po prostu przeterminowany lek nic nie dzialal...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg