Taki los...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Taki los...

przez Dezyda 04 wrz 2010, 15:43
Nie mam sily,zabraklo mi jej chyba,w ktoryms tam momencie. Jestem daleko od przyjaciol,dlatego musialam sie wyzalic tutaj. Znalam 3 facetow. Z jednym bylam 2 lata, z drugim spotkalam sie pol roku, trzeciego poznalam niedawno. Od zawsze przyciagalam do siebie mezczyzn, z "ciekawa" historia. A teraz udalo mi sie poznac kogos dobrego,wspanialego,cudownego,innego od tych wczesniejszych,ale los musial sie na mnie zemscic,albo pokazac,ze nie zasluguje na nic dobrego,a moje miejsce jest przy kolejnym Cha*ie. Pol roku znajomosci przy boku manipulanta i strasznego msciciela,odbija sie do dzis,do teraz. Dlaczego musi mi burzyc bajke,ktora sama napisalam... Nie chce juz walczyc,prosic i przekonywac kolejnego faceta,ze jestem wporzadku. Mysle,ze jezeli ten terazniejszy nie zrozumie,jezeli poslucha manipulanta,a nie mnie,to nie warto bylo w ogole pokazywa sie z dobrej strony. Jeju czemu tak musze miec w zyciu?...

Re: Taki los...

przez brokenwing 04 wrz 2010, 16:00
Jeju czemu tak musze miec w zyciu?...

Daj spokój ,to nie twoja wina ,tak po prostu się układa .Rzadko mamy na to wpływ .Chemia początkowego zauroczenia ...tak nas oszołamia ,że w kubie rozpruwaczu potrafimy dostrzec misia Puchatka .

Jak facet o którym piszesz ,ze jest taki inny ,fajny ,cudowny ...no coś w tym jest. Moze opowiedz mu calom historie bez ubarwiania i zatajania . Może faktycznie jest inny i fajny Czego Ci życzę
Pozdrawiam .
brokenwing

Re: Taki los...

przez KrzysztofT 06 wrz 2010, 16:44
Dezyda napisał(a):Jeju czemu tak musze miec w zyciu?...

Przyzwyczajaj się do tego, że życie to takie wredne skurwy....two, które w najmniej oczekiwanym momencie da ci takiego kopa (negatywnego), że ledwo się pozbierasz.
Ale i czasem życie potrafi być dobre, przyjemne i szczęśliwe - jakie będzie zależy tylko od ciebie. :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg