Jak byście woleli się czuć - wybór ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Jak byście woleli się czuć - wybór ?

przez zaqzax 26 sie 2010, 15:24
Zastanawiam się co jest lepsze dla tych z Was którzy leczą się od dawna (przynajmniej 3 lata).
Czy wolelibyście czuć lęk i napięcie, wielki smutek - czyli coś czuć, czy może wolelibyście taką
totalną obojętność i zamułkę. Bo ja mam tak że mi się nie chce żyć i dopasowując leki
tylko zmniejszam objawy takie jak lęk, napięcie i silną depresję ale pozostaje pustka, brak sensu życia,
niechęć, nuda, zobojętnienie i stagnacja. Co byście woleli czuć objawy i namiastkę uczuć czy nic nie czuć ?
Trudne pytanie ale często się waham, bo momentami i tak źle i tak źle, ale jednak wole opcję bez objawów
czyli obojętność i pustka.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Re: Jak byście woleli się czuć - wybór ?

przez linka 26 sie 2010, 15:30
Nie odpowiada mi nic z tych rzeczy. Ja na swoich lekach wracam do życia :D Nie ma ani lęku i strachu ani pustki - i tak mi się podoba.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Jak byście woleli się czuć - wybór ?

przez Topie-lica 29 sie 2010, 14:38
Wszystko za czucie.
"Och, jakąż zagadką jest człowiek! (...) I właśnie dlatego pewien myślący jegomość powiedział, że lepiej go jebać niż usiłować zrozumieć."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg