Czy mam szanse na takie zycie jak kiedys??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Czy mam szanse na takie zycie jak kiedys??

przez *Monika* 22 lis 2010, 22:17
SHERLOK napisał(a):Na mszy sw. po przyjeciu komunii sw. gdy usiadłem w ławce.
Poczułem cos naprawde dziwnego.
Uczucie naprawde trudne do opisania.
Całe ciało mi zdretwiało
głowa miała mi wybuchnac
palce powyginało
ludzie patrzyli na mnie jak na idiote
i po chwili wszytko mineło

[Dodane po edycji:]

przed spaniem jeszcze pokute omowiłem. woda św. sie przezegnałem i obmyłem głowe

Tylko tyle i az tyle.
SAMO w to nie wierzy. I nie uwierzy. Moze kiedys.

Szatana moze wygnać tylko egzorcysta. Mało jest takich z prawdziwego zdarzenia w Polsce. Ze tatystyk wynika,e w większości wypadków to schizofrenicy, mały odsetek to Ci opętani.
Przerabiałam opętanie też.

A co do datków na cele charytatywne.....bedę uczestniczyła wraz ze swoimi pracownikami w akcji "Przekaż końcówkę swojej wypłaty na hospicjum w........"

ze statystyk*
Obrazek
Główny Moderator

przez zagubiony83 22 lis 2010, 22:38
lasic5 napisał(a):Pociesz się że jeszcze nie jest z tobą tak żle skoro nie chcesz iść do szpitala .Ja byłam w takim stanie że poszłam i po dwu miesięcznym pobycie miałam wstrząsy.W szpitalu więcej pomogły mi rozmowy z innymi chorymi niż lekarze.Wstrząsy też nie pomagają od razu a miałam ich 10 za pierwszym razem po nich czujesz się nierealnie jak "na kacu" one tylko pobudzają działanie leków.Nawet jak wychodziłam ze szpitala nie wiedziałam czy dam sobie radę . Lekarka śmieje się ze mnie że jestem ciężkim przypadkiem ,weteranką ,ale wiem jedno to minie.Walcz nie daj się ja też walczę i inni na tym forum.Ja jestem zła na swoją lekarkę że jak db się czułam odstawiła mi antydepresanty a brałam tylko lamotroginę ,a to nic nie daje.Powinnam już brać "tabletki szczęścia w małej dawce do końca......." Sorki ale w miarę możliwości staram się odpowiadać jak znajdę chwilę bo muszę się zmusić do ugotowania obiadu itp.bo są dzieci i mąż .Co wieczór modlę się aby jutro nastał lepszy dzień i wiem że kiedyś nadejdzie.Wstanę i powiem jest cudnie nie muszę się do niczego zmuszać... Zobaczysz Zagubiony że i dla ciebie nadejdzie taki dzień. Trzymaj się ciepło

dziekuje..
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez lasic5 23 lis 2010, 11:45
Nie ma za co ja nic nie zrobiłam,napisałam tylko jak to wygląda u mnie .Dziś znów trzepało mnie w środku tak bym chciała żeby już było ok

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zagubiony83 23 lis 2010, 11:49
kazdy by z nas chcial ale niestety nielcznym sie udaje...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez specjal 23 lis 2010, 14:38
Grzesiek a co ty tak ciagle niezadowolony,co bys chcial zmienic w swoim zyciu?Chcialbys bys szczesliwy cieszyc sie zyciem tak jak normalni ludzie.Nie jestes sam.A co bys napisal na to ze jak bylem zdrowy nie cieszylem sie z zycia i bylem smutny.I co to znaczy moze jestem nienormalny.Na psychoterapie chodzisz?

Jakim nielicznym.Czlowieku jedz te leki i bedzie ok.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez zagubiony83 23 lis 2010, 18:10
chcialbym sie czuc jak kiedys to wszystko i moje zycie ruszy z miejsca i bedzie jak kiedys ale niesety nie jest .... jak sie zrobi ciut lepiej to i tak do kitu jest .... te pierdolone przygnebienie mnie dobija te oderwanie od swiata jakby mnie rozwala , chce wrocic na ziemie ale nie moge... jestem w krainie cierpienia to jest straszne...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez lasic5 23 lis 2010, 21:22
To żadne pocieszenie ale jest nas wielu.Pomyśl sobie że może być jeszcze gorzej :D żart...Zobaczysz będzie ok ja dziś też dół ale walczę :time: ty też walcz masz swoich bliskich to walcz będzie :yeah:

przez lasic5 26 lis 2010, 11:33
Jak u ciebie postępy Zagubiony?

przez zagubiony83 26 lis 2010, 14:18
zadne jak od 10 miesiecy kiedy zachorowalem.... ciagle tka samo ,po swietach chyba pojde do szpitala albo mnie tam wylecza albo zniszcza do konca nie mam nic do stracenia...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez specjal 26 lis 2010, 15:43
No ja tez mam wielkie gowno :-|

Ty masz taka depresje z somatyzacja.Wiesz kazdy by chcial byc zdrowy.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez lasic5 26 lis 2010, 21:45
Zagubiony wytrzymaj ja tak samo jak ty na początku choroby leczyłam się na wszystko inne a nie na depresję.Myślę że zbyt póżno zacząłeś brać leki i teraz trzeba czasu aby zadziałały a one nie pomagają od razu ,a może przed lekami miesiące temu powinieneś iść do db psychologa i może obeszłoby się bez leków.Jak mija 10 miesięcy i nic nie pomaga to jest koszmar ,wiem bo miałam tak kiedyś i być może pobyt w szpitalu by ci pomógł.Zrób z twoją rodziną rozeznanie co to za oddział i czy bycie tam to leczenie a nie wegetacja, a może potrzeba ci abyś pobył sam wśród obcych w realu i .zobaczył jak to jest.Ja będąc w takim stanie poszłabym do szpitala przed świętami.Pamiętam siebie jak przed świętami wyszłam z oddziału i nie wiedziałam czy sobie poradzę a było super.Im dłużej trwasz w beznadziei jest jeszcze gorzej zastanów się z bliskimi nad szpitalem tylko pierwsze trzeba zrobić wywiad jak tam leczą.Powodzenia :angel:

przez lasic5 29 lis 2010, 20:21
Jak są postępy? Napisałeś że dopiero po pół roku poszedłeś do psychiatry...Myślę że zbyt póżno i depresja rozwinęłą się pociesz się że ja poszłam póżniej i dopiero po ...Teraz trzeba czasu żeby to odwrócić a przede wszystkim musisz zacząć myśleć pozytywnie .Ja nie chcę zapeszać zaczynam pomału wracać do życia. Według mnie za szybko zmieniasz lek ja wytrzymałam przeszło dwa miesiące na venlectinie 225 lekarka dodała mi niedawno lerivon doszłam do 60 pomimo koszmarnych skutków ubocznych zauważam delikatne prześwity lepszego nastroju. Same leki nie sprawią cudu musisz wyznaczać sobie małe cele np.dziś umyję psa itp. najlepiej rób coś co lubisz .Jeśli to zrobisz twój"mózg" się ucieszy dostanie sygnał szczęścia. Staraj się zająć czymś chociaż nie dasz rady ,a zobaczysz będą efekty.Wiem co mówię jestem depresyjną weteranką wyjdziesz z tego. Jak najmniej myśl o chorobie skup się na bliskim ci osobom rozmawiaj z nimi o pierdołach o wcześniejszych dobrych chwilach zobaczysz wtedy że z czasem zapomnisz że masz depresję mówię to z własnego doświadczenia.Same leki nie sprawią cudu jak zaczęłam się skupiać na tym że nic nie robię wszystko na siłę czułam się gorzej teraz gdy tylko się obudzę myślę jestem twarda dam radę ,chociaż coś" szepce w mózgu"o Boże czemu się obudziłam znów ta depresja.Jeśli czułeś że popołudniami jest lepiej tzn.że lek zaczyna działać tylko trzeba czasu ,a może zwiększyć dawkę leku.Ja jutro idę do lekarki będę ją namawiać żeby zamiast venlectine dała mi anafranil,kiedyś mi pomógł.Myślę że choć to stary lek to jednak lepszy niż nowy venlectine.Powodzenia. :time:

przez zagubiony83 29 lis 2010, 21:46
dzieki , robie co dzien wszystko co bym robil normmalnie ale te jebane przygnebienie nie chce sie odczepic ciagle widze swiat w szarych barwach.... w cierpieniu ktore siedzi glęboko we mnie
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez lasic5 30 lis 2010, 09:19
Każdy to ma w depresji z czasem odejdzie nawet nie zauważysz kiedy.Ja też myślałam że lepiej a rano uff...Idę dziś do lekarki pomyśl sobie to żadne pocieszenie ,że inni mają gorzej.Powodzenia

Sortuj wg