Czy mam szanse na takie zycie jak kiedys??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Czy mam szanse na takie zycie jak kiedys??

przez Misiek_NL 28 paź 2010, 19:20
zagubiony83, Fizycznie jesteś zdrowy... A nad resztą da sie popracować ;)
Misiek_NL

przez zagubiony83 29 paź 2010, 15:19
ponad 2 miechy i zadnej poprawy wiec chyba juz nie ma co czekac czas na zmiane leku co mowicie?? co moge powiedziec na temat tego leku to to ze 3-4 razy poczulem delikatna poprawe na pare godzin i ta poprawa byla taka ze i tak bylo zle...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez specjal 29 paź 2010, 19:23
To moim zdaniem powinneś spróbować innych leków.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zagubiony83 29 paź 2010, 19:33
tez tka mysle we wtorek nowy lekarz wiec nowe nadzieje i pewnie nowe leki...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez specjal 29 paź 2010, 19:37
Prywatny,wyszukałeś specjaliste?A jak u ciebie z sprawnoscia fizyczna?

przez zagubiony83 29 paź 2010, 21:23
znajoma mi dobreg polecila , ona wyklada na studiach medycznych , a co do sprawnosci to jest wmiare ok ale od rana jestem tak zamulony i tak mi brak jakby enegri ze nic nie jestem w stanie robic , siedze przy pc zazwyczaj albo leze jak roslina i czekam kiedy uschne....
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez specjal 30 paź 2010, 18:35
Może cię pociesze ale nie jestes sam.

przez zagubiony83 01 lis 2010, 22:18
jutro wizyta u nowego lekarza w sumie to moj pierwszy porzadny mam andzieje psychiatra bo ostatni byl emerytowanym sklerotykiem nawiedzonym.... nowe nadzieje nowy lekarz i pewnie nowe leki mam nadzieje ze tym razem nadzieja matka glupich nie bedzie...

[Dodane po edycji:]

wlasnie wrocilem , powiem tak : wlasnie tak wybobralalem sobobie wizyte u takiego lekarza , jestem z niej zadowolony super kobieta co tydzien mam do niej dzwonic , jak mnie zobaczyla i powiedzialem ile tak sie czuje to powiedziala ze jestem dzielnym czlowiekiem jak tyle w takim stanie przezylem .. od jutra odstawka lekow i za 3 dni zaczynam efectin :) mowila ze do 225 albo nawet 300 dojedziemy i bede sie czul super i do tego jak jej mowilem jakie leki jadlem wczesniej i dawki jakie bralem to mowila ze vanle jadlem dla czlowieka o masie 70 kilo a ja mam 106 :) ale nie tluszczu jak cos :) nawiazalem z tym lekarzem takie uczucie ze wiem ze ona chce mi pomoc , o kase jej nie chodzi bo tak by mi kazala przyjechac znowu za 2 tyg i narazie bedziemy dawki ustalac telefonicznie dopiero wizyta za miesiac bo na tyle mam zwolnienie a nie tak jak u tego starego prycha co 2 tyg musialem jezdzic i kase ze mnie zdzieral , bede efectin lykal rano i o 18 niewiem czemu ale tak mam robic i na noc mam jeszcze jakis lek ale nazwy nie pamietam marzepatina czy jakos tak.... nabralem jakies nadzieji bo wiem ze na wenli mialem najlepsze chwile w tej chorobie no i do tego orginal podobno najlepszy :)
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez Lili27 02 lis 2010, 22:21
zagubiony83 napisał(a):jutro wizyta u nowego lekarza w sumie to moj pierwszy porzadny mam andzieje psychiatra bo ostatni byl emerytowanym sklerotykiem nawiedzonym.... nowe nadzieje nowy lekarz i pewnie nowe leki mam nadzieje ze tym razem nadzieja matka glupich nie bedzie...

[Dodane po edycji:]

.. od jutra odstawka lekow i za 3 dni zaczynam efectin :)

No i brawo!!! Ja właśnie miałam to szczęście, że za pierwszym podejściem trafiłam na kogoś takiego. A co do leku... sprawdziłam sama na sobie i jak nazwa wskazuje efekty przyniósł chociaż potrzebowałam troszkę cierpliwości czasem hehe :)

Zagubiony!!! No to zaczynamy tydzień (dla mnie dzisiaj jest poniedziałek bo wczoraj laba od pracy była :D) od dobrych wiadomości ,tak trzymać.

przez zagubiony83 02 lis 2010, 22:26
:) zobaczymy jak to bedzie... wiec co to wenlafaksyna i dziala na mnie tylko ten lek narazie dlatego do niego wrocilem
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez specjal 03 lis 2010, 23:03
No widzisz bedziesz zdrowy jak kon.

przez zagubiony83 04 lis 2010, 11:04
boze ale mi zle wczoraj wzielem pierwszy raz na wieczor ten mirzaten i jest masakra nie mam sily wstac z luzka a to tego slabo spalem myslalem ze to na spanie jest lepsze dobrze ze jutro mam do lekarki zadzwonic bo nie wyrobie dzis czuje sie na 2..... w skali 1-10.... masakra!!!!!!!!!!!!co to za swinstwo...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez linka 04 lis 2010, 11:26
Ja się zastanawiam nad tytułem tego tematu.......Czy mam szanse na takie życie jak kiedyś??
Jeśli ktoś marzy i robi wszystko, żeby było tak jak kiedyś to ( moim zdaniem) nigdy się nie wyleczy........
Trzeba sobie uświadomić, że to co było kiedyś, choć pozornie wydawało się zajebiste, bo w końcu byliśmy zdrowi, pełni życia, optymistyczni, bawiliśmy się, nie przejmowaliśmy się........ doprowadziło do tego co jest teraz.
Trzeba dotrzeć do tego co wtedy spowodowało, ze choroba wystąpiła i starać się to wyeliminować, trzeba dążyć do tego, żeby życie nie było już takie jak kiedyś. Zachować te pozytywy ale znaleźć to coś ...... i to wykurzyć.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez zagubiony83 04 lis 2010, 11:55
widac ze nie czytalas mojej histori od poczatku :) dawno to wykurzylem..
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

Sortuj wg