kobiety dla których idee sa najwazniejsze

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: kobiety dla których idee sa najwazniejsze

przez noise 03 sie 2010, 21:21
Monika1974, dzięki, to mnie podbudowałaś. :mrgreen:
noise

przez depresyjny86 03 sie 2010, 21:30
noise-albo udajesz stanowczą... :mrgreen:
:)

przez niessii 03 sie 2010, 21:57
moze to kobieta ktora ma wiele przybrań, niezalezna finansowo, a z gatunku meskiego wiele skorzystała juz :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez noise 03 sie 2010, 22:02
Heh, po co miałabym coś udawać, i to na forum, z którego nikogo nie znam w realu. Napisałam, że Monika mnie podbudowała, bo mi osobiście wydaje się, że jestem dość niestabilna, ale znowu nie w takich przyziemnych, fizyczno-technicznych sprawach, tylko jeśli chodzi o emocje, uczucia itp.

niessii, nie jestem tak wiekowa, żeby "z gatunku męskiego wiele skorzystać już". A nawet z powodu gatunku męskiego poniosłam więcej strat niż korzyści. Ale nie wyżywam się na wszystkich facetach z tego powodu. ;]
noise

przez niessii 03 sie 2010, 22:05
jak to po co mialabys cos udawac, a co nowa moda na szczerosc ;) wsrod kobiet, porzadnosc i uczciwosc :) kobieta nawet jak ma powiedziec prawde to sklamie inaczej by sie zle czuła :)

przez noise 03 sie 2010, 22:10
Aha, no spoko... Przyjemnego życia w skrzywionej rzeczywistości więc życzę i spadam na jakieś bardziej pouczające tematy.
noise

przez *Monika* 03 sie 2010, 23:08
noise, Piszesz o sobie dosyć dużo. Myślę,że jesteś konkretną osóbką. I jeśli jesteś szczera w tym co piszesz to naprawdę ja uważam,że wiesz czego chcesz.
Tak Cię odbieram. A z emocjami mam tak samo, gdzieś się pogubiłam w życiu, sprawiają mi do tego stopnia trudność i niezrozumienie siebie,że chcę się podpierac psychoterapią.
Wiem też,że Ty stronisz od niej, bronisz się jak możesz ;) Póki dajesz radę.....jest OK.

człowiek nerwica, niessii, czyżby zazdrość przez Was przemawiała? Albo nie rozumiem Waszego poczucia humoru....
Obrazek
Główny Moderator

przez niessii 03 sie 2010, 23:38
powinnas brac z niej przykład ze wie czego chce : ), a co ja zazdroszcze ?
a rozumiesz jakies poczucie humoru jesli nie jest elementem podrywu ?:) fajne masz te problemy, mezczyzna nie ma czasu na takie:), najpierw musicie wyleczyc mezczyzne aby szanowal kobiety :)

przez *Monika* 03 sie 2010, 23:41
niessii, Idź się leczyć na nogi chłopie bo na głowę za późno.

Szkoda,że tu nie ma przycisku "ignoruj", w ogole nie widziałabym tego co bazgrzesz.......
Obrazek
Główny Moderator

przez soulfly89 04 sie 2010, 00:22
Korat napisał(a):Z każdym razem gdy widzę temat na temat związków damsko-męskich utwierdzam się w przekonaniu , że romantyczność to mit.

A ja z każdym dniem przekonuję się że romantyczność istnieje :D Dlatego nie będę tu teoretyzować, bo teoretyzowanie w tych sprawach, "a kobiety to", "a mężczyźni tamto" jest o dupę potłuc! :P

Powiem tylko, że kobieta niezależna finansowo i życiowo (taka jak częściowo ja :mrgreen:) nie musi zwracać uwagi na to ile facet zarabia i czy ma samochód, bo sama na siebie zarabia i ma swój samochód, więc ważniejsze dą dla niej: charakter, osobowość, przekonania, (ideały też) no i oczywiście czy jest przystojny ;) Ale dla mnie charakter i osobowość mają pierwszorzędne znaczenie.

I już. W sprawach damsko-męskich chyba lepiej nie mieć żadnych przkonań bo każda nowo poznana osoba może Was zaskoczyć i obrócić te przekonania w nicość. Zamiast rozmyślać lepiej się zabrać za szukanie tego kogoś, ale racja - nie na siłę. Po prostu otworzyć się na ludzi (nie mówię, że to łatwe).

Pozdro :)

przez Stary Góral 04 sie 2010, 01:58
Ja myśle że nigdy żadna kobieta nie przyzna sie przed soba i swiatem ze najwazniejsza dla niej u partnera jest sprawnosc seksualna,miesnie,gadatliwosc, bo jej tak nie wypada,uznano by ją za pustą,wiec wiadomo ze musi mówic ze najwazniejsze jest to co ma w głowie,sercu itd
Stary Góral

przez linka 04 sie 2010, 07:30
Ja myślę, że nie masz najmniejszego pojęcia o tym co myślą kobiety. Nie masz tych cech które wymieniłeś, że niby są ważne dla kobiet i tak się usprawiedliwiasz :great:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez niessii 04 sie 2010, 09:14
tak, kobieta to wyimaginowany obraz romantycznosci delikatnosci milosci jednoczesnie nie majacy z tym nic wspolnego, no ale kazdy mimo to widzi ten obraz istoty ktorej sie nalezy szacunek ;), a co do sexu i mysli kobiet - od poczatku dziejow bronily co sie tam kryje w srodku, wkoncu mezczyzni przeswietla ich mozg maszynami i poznamy prawde o kobietach :)

to kobiety mysla? a o czym ;) hm.. o kasie.. - ale nie zarabieniu jej ? ;)

przez Shadowmere 04 sie 2010, 09:16
niessii, zaśmiecasz temat.autor prosil by wywody tego typu pisać w innym wątku,a mod specjalnie takowy dla Ciebie utworzyl :roll:
Shadowmere

Sortuj wg