nieszczęśliwie zakochana

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

nieszczęśliwie zakochana

przez smutna :( 23 lip 2010, 21:47
:( zakochałam sie w chłopaku...ale boje sie że gdy dowie sie ze mi sie podoba nie będzie mnie lubiał chociaż nie wiem czy mnie nawet jeszcze lubi ;/ :( chodze z nim do jednej klasy do gim. i znam go od przedszkola ale nie gadam z nim za często. Kiedyś gadaliśmy bardzo dużo a teraz zamieniam z nim pare słów i tyle :( nie wiem co zrobić bo on mi sie podoba od wielu lat i nie umiem przestać!
co mam zrobić? ;(

[Dodane po edycji:]

wierze że mi pomożecie... ;)

Re: nieszczęśliwie zakochana

przez agusiaww 23 lip 2010, 22:04
smutna :(, to sprobuj go zaprosic do kina na jakis film przy okazji rozmowy o filmach. I dalej samo pojdzie :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez smutna :( 23 lip 2010, 22:16
nie należe do ludzi odważnych i raczej sie nie odważe go zaprosić.... ale dzięki że jako jedyna mi odpisałaś ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pierkardeł 25 lip 2010, 21:24
Poprostu sama do niego zagadaj; o byle czym np., że pogoda się zmienia; a potem jak poprzedniczka napisała "wskocz" na jakiś temat np. filmów i ... na pewno coś z tego wyniknie ;-)

Sortuj wg